Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

120 Battements par minute izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD Kota Dostu

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
120 Battements par minute izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD Kota Dostu

Robin Campillo adın da ki Fransız bir ismin yönetmenliğin de ki Fransız yapımlı bir dram türünde ki filmi şu an da sizlere sunuyoruz. Film çok sayı da kişiyi etkilemeyi sadece fragmanı ile başarmış olmasının yanı sıra çok değişik oalyların da meydana geldiğini filmi izlediğiniz zaman anlamış olacaksınız. Her neyse filmin dış bilgilerini bir kenara bırakıp filmin içeriğini kısa bir şekilde sizlerle paylaşacak olursak.

120 Battements par minute izle

Şimdi filmin içeriğini kısa bir şekilde de olsa sizlere sunuyorum. Film de 1990 yılının daha ilk başların da yaşanan bir olayları ele almaktadır. Bu zamanların en önde gelen olayı alarak görülen bir hastalık meydana gelir. Çok sayı da kişi bu AIDS adını verdikleri hastalık yüzünden hayatını en güzel günlerinde kaybetmektedir. Son derece hızla çok sayı da kişiyi öldürmekte olan bu hastalığa bir an önce son vermek isteyen bilim adamları deneylere girişir.

120 Battements par minute 2017 izle

Paris de ki bir çok bilim adamı deneylere başlamıştır. Genel ilgisizlikle mücadele çabalarını artırmaktadır. Bu yüzden de çok sayı da gencin kendisine yardım etmesini ister. Gruba yeni gelen Nathan adın da ki kişiler ise son gücünü harekete geçiren Sean tarafından üzülecektir. Bu üzülme onlar için biraz da stres haline dönüşür. Bakalım hayatların da daha ne gibi değişik olaylar onlar bekliyor. fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Fransa

Yönetmen: Robin Campillo

Oyuncular: Adèle Haenel , Nahuel Pérez Biscayart , Arnaud Valois , Yves Heck

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?