Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

2:22 izle (2017) Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
2:22 izle (2017) Türkçe Dublaj

2:22 izle, 2:22 full izle, 2:22 türkçe dublaj izle. Dylan Branson adın da ki kişi çok uzun zamandan beri New York şehrinde hava trafiği kontrol merkezinde çalışan bir elemandır. Kendi işinde oldukça başarılı bir kişilik özelliğine sahip olduğu için bir üst kademeyi sürekli olarak hak etmektedir. Ama kendisinin yüksekler de gözü olmadığı için gelen çoğu teklifi geri çevirmiştir. Bir gün, saat 2:22 de her şey normal giderken bir ışık huzmesi yüzünden birkaç saniyeliğine kör olmalarına vesile olur. Bu durum ise iki uçağın neredeyse havada çarpışmasına neden olmasına sebep olacakken her şey düzelmiş gibi görünmüştür. 2:22 izle, ama bu gecenin çok değişik olduğunu herkes anlamış olsa da kimse bir şey yapamayacağını bildiği için dile getirmemiştir.

2:22 izle

Bu saatten sonra yaşanan olayların ardından da birlikte mükemmel kariyeri ve hayatı darmadağın olur. Ancak yaşanan olayın yankısı sona ermez. Bu olayların daha bu başlangıcı olduğu için o hava alanın da çalışmak da olan kişileri daha da sıkıntılar beklemektedir. Her gün aynı dakikada yaşananlar tekrarlanmaya başlar. 2:22 tek parça izle, bu durum artık alışkanlık haline gelmeye başlamışken şiddetin boyu da artmaya başlamıştır. Bu işin sonucunun hiç iyi bir yere gitmediği bellidir. Yaşanmak da olan bu olaylar onu en sonunda Grand Central adın da ki bir Terminale yönlendirir.

2:22 full izle

Oraya yönlenmelerinin ardından da değişik şekiller de kişiler ile karşı karşıya gelir. Çarpışmak üzere olan uçaklardan birinin yolcusu olan Sarah ile de tanışınca artık konular çok farklı yöne doğru çekilmektedir. 2:22 filminde bu boyut altın da anlamların da ciddiyeti ortadadır. Konular artık aşırı derece de ilginç bir tarafa çekildiği için hava alanın da çalışmak da olan kişi ve yolcu olan Sarah arasın da kısa süre de ciddi bir samimiyet meydana gelir. Hayatının ve zamanının kontrolünü yeniden eline alması gerekecektir. Bunu bildiği hal de kendisine bir çeki düzen vermemiş olması onun için farklı boyutlar da farklılıklar ele alır. Ele alınan her şey onun için artık sıradan gelmektedir. fullhdfilmin.net şimdiden filmi izleyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Gerilim Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Paul Currie

Oyuncular: Teresa Palmer , Michiel Huisman , Maeve Dermody , Simone Kessell , John Waters

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“2:22 izle (2017) Türkçe Dublaj” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. adsdf - 1 sene önce demiş ki:

    iyi film izleyin derim