Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Acı Tatlı Ekşi izle 2017 Tek Parça Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Acı Tatlı Ekşi izle 2017 Tek Parça Yerli Film

Andaç Haznedaroğlu gibi bir ismin üstlendiği yönetmenlik koltuğunun sahibi olmuştur. Bu yüzden ciddi anlam da güze sahnelerinde meydana geldiği gerçeği vardır. Çünkü yönetmen çok değişik filmleri çok değişik bir şekil de meydana getirmiştir. Bu film de onlardan sadece bir tanesidir. Film yerli filmler arasında yer alıp romantik komedi türündedir. He şeyi farkı farklı düşünerek efsanevi bir film meydana gelmiştir. Her neyse şimdi de filmini içeriğine şöyle bir göz atalım.

Acı Tatlı Ekşi izle

He bir de filmin oyunculuk kadrosunda ise Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Yusuf Akgün, Füsun Demirel, Osman Alkaş gibi bir çok ünü aktör isim yer almaktadır. Oyuncular bile birbirini çok iyi tanıdığı için filmin çekim aşamalarında iç bir şekil de kaynaşma sıkıntısı olmamıştır. Şimdi işte sizlere filmin içeriğini anlatabiliriz. Film de çocukluk arkadaşı olan Duygu ve Murat adında ki iki genç birbirlerinin er şeyini bilmektedir. Kendi araların da sakladıkları iç bir şey olmadığı gibi özel onlarını bile beraber konuştuğu amanlar olmaktadır.

Acı Tatlı Ekşi full izle

O yüzden de birbirlerine güveni oldukça çoktur. Bunlar üniversitede daha da samimi oldukları zaman herkes tarafından sevgili sanılırlar. Ama aslında araların da öyle bir şey olmadığı gerçeği vardır. Duygu ve Murat ise er geçen gün samimi olduğu için ve ikisi de kendisine sevgili aradığı için kendilerini denemek isterler. Ve araların da efsane bir şekil de aşk meydana gelecektir. Bakalım filmi izlediğiniz aman şaşıracak mısınız? Fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Andaç Haznedaroğlu

Oyuncular: Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Yusuf Akgün, Füsun Demirel, Osman Alkaş

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?