Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Açık Deniz 3 Kafes Dalışı izle (2017) Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Açık Deniz 3 Kafes Dalışı izle (2017) Türkçe Dublaj Tek Parça Full HD

3 arkadaş çocukluk yıllarından beri hep farklı konular da farklı olaylar ile iç içe gelmiş olsa da aksiyon sevdikleri için bu işler içinden de çıkmayı hep farklı yollardan denerler. Açık Deniz 3 Kafes Dalışı izle, Bu üç arkadaş her ne olursa olsun kendi araların da yaşadıkları sıkıntıları hiç bir zaman dışa vurmamıştır. Bunun sebebi kendilerinden başlarını üzmek istemiyor olmalarıdır. Açık Deniz 3 Kafes Dalışı türkçe dublaj izle, Her farklı konu yanında ciddi anlam taşımak da olsa da taşıdığı her anlam yanında ise amaçları da vardır. Günlerden bir gün farklı bir aksiyon oyuncağı ile karşı karşıya gelirler. Açık Deniz 3 Kafes Dalışı 720p izle, Aksiyon seven bu üç arkadaş deniz dibine dalarak köpek balıklarının için de dakikalar boyu kalmanın ne kadar aksiyon dolu olabileceğini hayal etmektedir. Ama bir türlü denemek için cesaret elde edemezler.

Açık Deniz 3 Kafes Dalışı izle

Elde ettikleri cesaret her geçen gün arttığı için bu durum ile karşı karşıya kaldıktan yaklaşık olarak bir hafta sonra denemek adına üç arkadaş kendi araların da anlaşırlar. Açık Deniz 3 Kafes Dalışı full izle, Artık o yere gitmek adına yola koyulurlar. Yol esnasında ise konuşmaları o kadar komiktir ki kendilerinin bile gülerken gözlerinden yaşlar gelmektedir. Bunlar yol esnasında su geçirmez bir kamer altından sonra gitmek istedikleri aksiyon türü ise onlar için vazgeçilmeyecek bir efsane haline gelecek gibi görünür. Konular da oldukça değişecek olsa da bu üç arkadaş şu an da her şeyi göze almıştır. Açık Deniz 3 Kafes Dalışı tek parça izle, O üç arkadaş su altına elbiselerini giydikten sonra bir kafes içerisin de salınırlar. Su içinde değişik aksiyonları hissetmiş olsalar da köpek balığını gördükten sonra da korkuları ortaya çıkmıştır.

Açık Deniz 3 Kafes Dalışı türkçe dublaj izle

Ama hiç biri de korkularını belli etmek istemese de korku artık onların ana maddesi haline gelecektir. Bunun sebebi ise suyun içinde iken kafesin ipini koparan köpek balığı kafesi okyanusun derinliğine kadar takip eder. Açık Deniz 3 Kafes Dalışı tek parça izle, Sonrasında ise oldukça zor durum altın da kalmış olan bu üç arkadaş o sıra da istemeden de olsa her şeyi kayıt altına almaktadır. Bakalım ölümlerini mi yoksa kurtuluşlarını mı kameraya alacaklar. Açık Deniz 3 Kafes Dalışı full hd izle, Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Gerald Rascionato gibi bir Amerikan isim yer almaktadır. Gerald adın da ki bu yönetmen bile en son izlediği zaman filmden kendisi de etkilenmiştir. fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri izle, Türkçe Altyazılı Filmler izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Avustralya

IMDB Puanı: 4.5

Yönetmen: Gerald Rascionato

Oyuncular: Joel Hogan , Josh Potthoff , Megan Peta Hill , Pete Valley , Christopher Callen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?