Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

All the Money in the World izle 2017 Türkçe Dublaj Film

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
All the Money in the World izle 2017 Türkçe Dublaj Film

John Paul Getty adında ki bir genç oldukça baskılar atında eğitim alıyor olsa da hiç bir şekil de elinden gelenin fazlasını yapmaya gayret etmez. All the Money in the World izle, Çünkü ne kadar başarılı olursa osun hep bir yerlerden daha çok başarılı olması adına baskıların geldiğini bilmektedir. All the Money in the World full izle, 16 Yaşına gelmiş olan John Paul Getty hiç bir şekil de değişmek istemez. Çünkü olduğu gibi görünmek ister. All the Money in the World full hd izle, Herkese karşı da aynı sevgiyi barındırmıyor oması onun için aslında en iddialı boyutlardan sadece bir tanesidir.

All the Money in the World izle

All the Money in the World tek parça izle, Bu genç günlerden bir gün kaçırılır. Genç kendisini kaçıran kişilere karşı çok direnç sağlamış olsa da gücü onlara karşı tükenmiştir. John Paul Getty artık elinden hiç bir şey gelmediğini düşünmesinin yanı sıra buradan nası kaçacağına dair hiç bir bilgisi yoktur. All the Money in the World tek parça full hd izle, Ama onu kaçıran kişiler çocuğun annesinden yükü bir miktarda fidye ister. Anne parayı bir şekilde bulacağını söylediği zaman adamlar kısa bir süre teklif ederler. All the Money in the World 2017 izle, Anne Gail ise büyük babasının çok zengin olduğunu bildiği için bu parayı ondan ister.

All the Money in the World türkçe dublaj izle

Büyük baba ise bu durumu ters tepki ile meydana getirir. All the Money in the World dnmadan izle, Çünkü çok ama çok uzun zamandan beri araları bozuk an bu taraflar atında farkı boyutlar da meydana gelecektir. Büyük baba bu parayı vermeyi kabul etmedikten sonra çok ama çok değişik olaylar meydana gelecek. All the Money in the World 720p izle, Bakalım çocuğun babası ise iç bir şekilde bunu hissetmeyecektir. All the Money in the World türkçe dublaj izle, Her neyse filmi izleyen herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gizem Filmleri, Tarih Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Mark Wahlberg, Kevin Spacey, Michelle Williams, Timothy Hutton, Romain Duris

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?