Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Amigos Meksika Hazinesi izle 2017 Sansürsüz Yerli Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Amigos Meksika Hazinesi izle 2017 Sansürsüz Yerli Film

Cevdet adın da bir adam vardır. Amigos Meksika Hazinesi izle, Bu adam kendisi ile sürekli olarak dolaşmak da olan üç samimi arkadaşına önderlik etmektedir. Amigos Meksika Hazinesi yerli film izle, Arkadaşları tarafından da kaptan lakabını almıştır. Kaptan lakabını alan Cevdet biraz da bu durum altın da şımarır. Çünkü kaptan demek büyük bir şey ifade etmek de gibi göründüğü için ve kendisini de hep büyük birisi olarak görmektedir. Amigos Meksika Hazinesi tek parça izle, Bu dört kişilik grup için de bir kişi de zamanını değerlendirmek de bir kişiliğe sahip değildir. Hepsi de vakitlerini boş işlerle geçirmektedir.

Amigos Meksika Hazinesi izle

Böyle olmasına rağmen çok önemli iş yaptıklarını sanırlar. Amigos Meksika Hazinesi full izle, Bu dört tembel adam aslın da bir mafya babasının gizli elemanlarıdır. Nerede safların yapabileceği bir iş varsa mafya babası olan Hamza adın da ki adam ne derse onu yaparlar. Amigos Meksika Hazinesi full hd izle, Hamza bir şey demez ise boş boş işler yapmaktan başka hiç bir şey yapmazlar. Kendi araların da çocuk gibi oyun bile oynadıkları zaman vardır. Amigos Meksika Hazinesi tek parça izle, Cevdet adın da ki adam bir gün nereden öğrenirse öğrenir ve yaşadığı yere yakın olan bir yer de Meksika hazinesi vardır.

Amigos Meksika Hazinesi tek parça izle

Bu haberin gerçek olup olmadığını tam bilmese de ya gerçekse diye düşünüp onu bulacağına inanmaktadır. Amigos Meksika Hazinesi 2017 izle, Bu dört arkadaşta bu durumdan haberdar olduktan sonra saf saf hareketler yaptıktan sonra zengin olma hayalleri kurmaya başlarlar. Amigos Meksika Hazinesi koemdi film izle, Bu durum altın da her şey onlar için ciddi anlam da farklılık boyutu haline gelmiştir. Bakalım bunlar zengin olmak adına daha ne gibi olaylar ile iç içe olacaklar. Amigos Meksika Hazinesi 720p izle, fullhdfilmin.net herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Arif Çağatay Özkan

Oyuncular: Kaan Öztop , Nami Esatgil , Arif Çağatay Özkan , Hamit Demir , Suat İnal

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?