Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Aşka Geldik izle (2017) Full HD 1080p Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Aşka Geldik izle (2017) Full HD 1080p Yerli Film

Aşka Geldik izle, Eşini genç yaşta kaybetmiş olan bir adam eşinin kendisine verdiği öğütleri hiç bir şekilde hayatından çıkaramaz. Bu yüzden de eşine bir çok konu da eşi vefat etmeden önce söz vermiştir. Aşka Geldik yerli film izle, Verdiği her söz onun için ciddi anlam da farkı olayların da yaşanmasına vesile olmuştur. Aşka Geldik 2017 izle, Eşinin ölümü ciddi anlam da adamı yıkmış olsa da bunu unutmak yerine kendisi yeni yeni işer yapmak için çaba sarf etmektedir. Aşka Geldik 720p izle, Her emeğin altında eşine ait laflar akına geldiği gibi eşi hiç akından çıkmamaktadır.

Housewife izle

Eşi öldükten sonra yıllardır babası ile birlikte bir yaşam sürdürmektedir. Aşka Geldik 1080p izle, Eşine verdiği sözü tutmak için de evlenmeye meyilli bir hayat altındadır. Aşka Geldik full izle, Çünkü eşi kendisini öldükten sonra unutturması gereken birisinin olmasını her daim istemiştir. Aşka Geldik full hd izle, Şükrü adın da ki bu adam bekar hayatı yaşadığı için yıllar sonra bu yaşantı na normal bir yaşantı olarak gelir. Her yaşantı onun için güzel şeylerin başlangıcı haline gelmiştir. Aşka Geldik donmadan izle, Artık hiç bir şey eşini hatırlatmaz.

Housewife izle

Bu durum aslında onun için çok iyi bir haber aline gelmiştir. Çünkü bu boyut altın da her amacın kendisi için ciddi anlamlar da farklılıkların da meydana getirir. Aşka Geldik sansürsüz izle, Her şeyi deneyecek olan bu adam artık her işin sonucun da komedi dolu olaylar ile iç içe kalmıştır. Bakalım bu adam daha ne gibi komedi dolu olaylar ile iç içe kalacak. Aşka Geldik tek parça izle, Filmi sizler ile baş başa bırakıyoruz. Aşka Geldik tek parça full hd izle, Fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye , Azerbaycan

Yönetmen: Muharrem Özabat

Oyuncular: Metin Yıldız, Şener Kökkaya, Ferda Amin, Gönül Dilan, Esin Yıldız Ergündüz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?