Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Atçalı izle 2017 Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Atçalı izle 2017 Full HD Yerli Film

Atçalı izle, Atça adın da ki küçük bir köy ağası Şerif Hüseyin güreşe çok meraklı ve güreşte oldukça başarılı bir kişilik özelliğine sahiptir. Her şeyin ciddi ciddi ele alındığı zamanlar da ise güreş turnuvası bile düzenler. Atçalı sansürsüz izle, Ağa olmasına rağmen hiç bir kişinin bilerek yenilmemesi emrini vermiş olsa da her şey farklı şekillerde de olsa elde gibi görünmektedir. Bu atça köyünün ağası olan Şerif kazandığı güreşin mükafatı olarak dile benden ne dilersen cömertliği ile karşı karşıya kalır. Hiç bir şey dilemiyor olması onun için aslında biraz çekingenlik var olmasıdır. Atçalı 720p izle, Ama artık ağa bu durum altın da çok ısrar ettiği zaman Şerif ise ağanın kızına talip olarak cevap veren ırgat oğlu Mehmet bu adamın kızına aşık olduğunu söylemiştir.

Atçalı izle

Barınamadığı köyden kaçıp dağlara sığınarak, hayatını kurtarır. Atçalı full izle, Çünkü o ağa bu kadar ileri gidecek kadar bir şey istemesini istememişti. Ama o ne dilersen dile dediği için güreş turnuvasını kazanmış olan adam kızını istemiştir. Efeliğin geçerli kurallarını öğrenmesiyle, hayatına yön verecek gelişmelerin önü açılır. Atçalı tek parça izle, Önü açıldığı için ağadan da korkmaz. Ama her şey şu an da güzel gittiği için bu adam hayatından hiç bir şekil de şikayetçi değildir. Atçalı donmadan izle, Ormanların için de farklı farklı yerler keşfettiği için her konu da kendisine hakim olan birisi yapısı altına gelmiştir.

Atçalı full hd izle

Birkaç yıl içerisinde her şeyin daha da güzel olacağına inanmaktadır. Atçalı full hd izle, Aydın dağlarının en ünlü efesi olup çıkıverir. Bu adam bir kaç yılın ardından efe haline geldiği için de Mehmet efe lakabı ile de herkesin tanıdığı birisi haline gelmiştir. Aydında kendi hakimiyetini ilan eden Atça da ki bu Kel Mehmet Efe, kendi namına para bastırır ve Aydın Valisi olduğunu ilan eder. Atçalı tek parça full hd izle, Bu vali olduğunu ilan ettikten sonra biraz tepki toplamış olsa da yaptığı işler sayesinde de ciddi anlam da farklı şekiller de ele amaçlar almıştır. Bakalım bu adam daha köye ne gibi katkılar da bulunacak. Her şey filmin içinde saklı bir şekil de sizlere sunulmaktadır. fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Hakan Şahin

Oyuncular: Gökhan Keser , Cemal Hünal , Ceren Kaplakarslan , Hülya Şen , Hasan Yalnızoğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?