Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Ay Lav Yu Tuu izle 2017 Tek Parça Yerli Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Ay Lav Yu Tuu izle 2017 Tek Parça Yerli Film

Meraklı bekleyişler içinde vizyona girmeyi bekleyen Sermiyan Midyat adın da ki simin hem oyunculuk hem yönetmenlik yaptığı ikinci film izlenmeyi cidden hak eden bir filmdir. Ay Lav Yu Tuu izle, Çünkü şu ana kadar oldukça komik olaylar ile karşımıza çıkmış olan sahneler artık filmin ikinci serisinde ciddi anlam da komedi dolu sahneler ile bir kez daha karşımıza çıkacak. Filmi sitemiz de bir çok seçenek altında izleme kolaylığı ile bulabileceğiniz için hiç bir sıkıntı olmayacağından eminim. Ay Lav Yu Tuu tek parça izle, Filmin meraklı izleyicileri filmi kısa bir şekilde anlattıktan sonra film ile baş başa kaldığı zaman her eşeyi anlayacaksınız. Şimdi kısa bir şekil de filmin içeriğini anlatalım.

Ay Lav Yu Tuu izle

Film de küçük bir köy ağası olan Yusuf ağa köy halkı tarafından da sevilen birisidir. Ay Lav Yu Tuu sansürsüz izle, Ama bazı konular da hiç bir şekil de anlaşamadığı çok sayı da kişi vardır. O kişiler ile de aynı ortam da bulunmayan Yusuf ağa şu an da tek bir amaç peşinde koşmaktadır. O amaç ise küçük köyünün adını duyurmak. Çünkü resmi bir şekil de bu köy olarak gözükmemektedir. Bu köyü de resmi bir hale getirip her şeyden faydalanmak adına da çok kez değişik işlere atılır. Ay Lav Yu Tuu full izle, En son atıldığı iç işe köy halkının hepsinden imza toplar. Bu konu hakkında onu sevmeyen kişiler ise zorla imza topladığı yalanını ortaya attıktan sonra işler biraz zora girer.

Ay Lav Yu Tuu tek parça izle

Ama bunu teşhis için gelen kişilerin yanında ise pek bir sıkıntı da meydana gelmez. Ay Lav Yu Tuu full hd izle, Çünkü herkes kendi isteği ile imza attığını söylediği zaman o yalanı ortaya atan kişiler ciddi anlam da zor durum da kalırlar. Tüm köylüyü kendilerine düşman ederler ama Yusuf ağa o kişilere karşı daha da farklı şeyler düşünmektedir. O kişileri sokacağı durum altın da kötülük nasıl olur komedi biçimin de göreceksiniz. Ay Lav Yu Tuu 720p izle, Yabancı bir papazın da ortalığı karıştırmak için gelmiş olsa da bir an da kendisini o karışık durum için de kendisini bulur. O durumdan kurtulmak çok zor olacak olsa da kurtuluş için çaba sarf ederken komedi dolu anlar da meydana gelecek. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Sermiyan Midyat

Oyuncular: Sermiyan Midyat , Nikki Leigh , Ayça Damgacı , Gizem Karaca , Bora Akkaş

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?