Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Ayaz izle (2017) Tek Parça Full HD 720p Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Ayaz izle (2017) Tek Parça Full HD 720p Yerli Film

Hasan adında ki bir adam abisinin eşi yani yengesiyle bilikte yaşamaktadır. Ayaz izle, Çünkü Hasan adında ki adamın abisi vefat etmiştir. Bu yüzden de abisi ölmeden öne yengesine sahip çıkmasını söyler. Ayaz 2017 izle, Hasan da abisinin isteğini yerine getirmek istediği için yengesine sahip çıkmaktadır. Ama asan adında ki bu adamın yengesi başka birisiyle kaçmıştır. Hasan bu durumdan haberdar olunca işer çok zora biner. Ayaz 720p izle, Çünkü dışarıdan gelen farklı baskılar ve kendi aklında planladığı onlarca kurgu yüzünden plan seçme kararı alır.

Ayaz full izle

Ama aldığı karar yengesinin ölümü olmasıdır. Ayaz ful izle, Artık daha çok baskı yemek istemeyen Hasan yengesinin peşine düştüğü gün yengesini bulur ve oracıkta öldürür. Ayaz full hd izle, Pişman olacak diye düşünseniz de pişman olmaz. Ama polisler tarafından yakalanıp hapse atıldığı zaman pişmanlık duygusu ön ana gelmiştir. Bu boyut altında ise cezaevi içerisinde kafayı sıyırma noktasına kadar gelmiştir. Ama hapishaneden çıması adına tek bir yolu vardır. Ayaz tek parça izle, Bu yol ise onun için biraz terstir.

Ayaz full hd izle

Ama o gireceği yol ise başkaları için çok güze bir boyut gibi görünecektir. Ayaz donmadan izle, O plan ise cezası bitip hapishaneden çıktıktan sonra abisinin çocuğu olan Aya adında ki gence çok güzel bir şekilde bakmaktadır. Ayaz tek parça full hd izle, Bu yaştan sonra çocuk bakıcılığı yapmak istemiyor olsa da Ayaz adında ki bu çocuğu cidden çok iyi bir şekilde eğitecek ve harbi derece de örnek alınacak birisi olarak da ele alınacaktır. Ayaz yerli film izle, Bakalım bu ikiliyi hayat doğrultusunda neler bekliyor. Fullhdfilmin.net herekse iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Dersu Yavuz Altun

Oyuncular: Özlem Aktaş, Çağlar Tüfekçi, Umut Keleş, Deniz Telek, Dersu Yavuz Altun

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?