Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Bana Masal Anlatma izle 2015 Full HD Romantik Film

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Bana Masal Anlatma izle 2015 Full HD Romantik Film

Rıza adın da ki bir adam şehir için dolmuş şoförlüğü yaptığı için çok sayı da kişi ile de arası oldukça iyidir. Bana Masal Anlatma izle, Her durum altın da bir sıkıntı çıkarmakta olsa da şaka amaçlıdır. Bana Masal Anlatma romantik yerli film, Her şey ayrı işten kazandığı para ayrıdır. Yani şu benim can ciğer dostum şundan para almayayım demez. Çünkü ekmek parası bu şekil de kazanmaktadır. Bana Masal Anlatma 2015 izle, Rıza her geçen gün sevilen bir şoför olsa da zaman zaman sinirlerine hakim olamamaktadır. Her neyse günlerden bir gün araca bir kız biner.

Bana Masal Anlatma izle

Bana Masal Anlatma full izle, Kızı ilk gördüğü zaman aklı başından gitmiş ve bir ciddi kaza atlatmıştır. O kızı bir durakta indirdikten sonra tüm hayaller yıkılmıştır. Her neyse diğer gün aynı sefer üzerin de yola çıkmıştır. Bana Masal Anlatma 720p izle, Burada işin en ilginç yanı o kız tekrar araca biner. Bana Masal Anlatma tek parça izle, Bir kaç günün ardından Rıza adın da ki bu adam aracına binmekte olan Ayperi adında ki kız ile tanışır. Kız Rıza adın da ki bu adamın alını ve gönlünü çaldığının farkın da olmasa da Rıza hiç bir şey çaktırmamak adına çaba sarf eder.

Bana Masal Anlatma full hd izle

Rıza ve Ayperi adın da ki ikili arasın da kısa süre de bir şeyler geçmeye başlar. Bana Masal Anlatma donmadan izle, Bu ikili çok güzel ve birbirlerine karşı çok ciddi bir şeyler düşündüklerini aylar sonra söylerler. Bana Masal Anlatma full hd izle, Ama kısa sür de her şey gelişir ve bu yüzden de bu durumun sonu evliliğe kadar gidecek gibi görünmektedir. Bakalım cidden başlarına neler gelecek. Filmi izlediğiniz zaman sizler de bizler gibi anlamış olacaksınız. Bana Masal Anlatma 2015, Şimdi sizleri film ile baş başa bırakıyoruz. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2015 Filmleri, İMDB En iyi Filmler, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Burak Aksak

Oyuncular: Hande Doğandemir , Fatih Artman , Devrim Yakut , Cengiz Bozkurt , Erdal Tosun

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?