Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Bekar Bekir izle 2017 Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Bekar Bekir izle 2017 Full HD Yerli Film

Serdar Işık çok kez film hakkında değişik kararlar almış olsa da sonucunda vizyona girmesi kesinleşen bir film haline gelmiştir. Komedi türünde ki bu film oldukça değişik sahneleri ile karşımıza çıkınca aklımızı alacak boyuta kadar gelecek. Zaten her şeyi filmi izlediğiniz zaman anlamış olacağınız için pek bir sıkıntının olacağını düşünmüyorum. Her neyse filmin içeriğini şimdi kısa bir şekilde de olsa sizlere sunalım. Film de 32 yaşında halen bekar ve bakir hayatından memnun olan birisidir. Bekir oldukça arkadaş çevresi geniş olan birisi olsa da o arkadaş çevresi içerisin de hiç bir şekil de kız yok desek yeridir. Bu Bekir adın da ki adamın hayatın da tek bir kadın vardır. O kadın ise annesidir.
Bekar Bekir izle, Bekar Bekir tek parça izle,

Bekar Bekir izle

Bekir annesiyle yaşamaktadır. Annesine oldukça çok değer vermek de olan Bekir her konu da onu memnun etmek adına da değişik şekiller de işler eder. Hayatın da ki en büyük servetinin annesi olmasına rağmen bazen annesi ile tartışmaktadır. Ama sonrasın da tekrar annesinin gönlünü kazanmayı başaran bir kişilik özelliğine sahiptir. Eline kız tavlama sanatı adlı bir kitap geçirmiştir. Kızlarla iç içe olmayı çok istese de kızlı ortam da sesini çıkaramamaktadır. Halen gerçek aşkını aramakta olsa da şu an da aşk nedir o duygunun tadına da bakamamıştır. Ama gerek sakarlığı, gerek saflığı ve şanssızlığından dolayı aradığı aşka hiç yaklaşamaz bile.
Bekar Bekir full izle, Bekar Bekir 720p izle,

Bekar Bekir full hd izle

Tam her şey güzel olacak dediği sıra da mutlaka bir yerden bir sıkıntı çıktığı gerçeği olduğu için her şey zorlu bir yapı gibi görünmektedir. Bu adamın imdadına mahalledeki yakınları koşar ve aralarında para toplayarak bir umut olması açısından Bekir adın da ki adamı lüks bir otele yollarlar. Otel de hayatının tadını çıkarmak da olan Bekir gerçek hayatın şimdi başladığını anlamıştır. Fakat bu otelde hayatının aşkını ararken beklenmedik maceralara da bulaşacaktır! O maceralar komedi dolu olduğu için hiç bir sıkıntı meydana gelmeyecektir. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır. fullhdfilmin.net herkese şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.
Bekar Bekir full hd izle,Bekar Bekir tek parça full izle.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Serdar Işık

Oyuncular: Burçin Bildik , Bektaş Erdoğan , İrem Derici , Billur Yılmaz , Mevlüt Acaroğlu

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?