Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Benzersiz izle 2017 Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Benzersiz izle 2017 Full HD Yerli Film

Bir kaç ay sonra bomba gibi vizyon da yer edinecek olan bir film ile şu an da karşı karşıyasınız. Filmin etkileşim yaratmış olma sebebi ise filmin ciddi anlam da gerçek yaşananları çok hafif bir şekil de değiştirilmesinden kaynaklıdır. Hayatın bizzat verdiği dersleri konu edinmek de olan bir film ile sizleri baş başa bırakmadan önce şöyle bir kısaca filmin içeriğinden sizlere bahsedelim. Film de kendi halinde bir eczacı olan bir adam vardır. Adam oldukça sakin ve cana yakın birisi olduğu için pek de sıkıntı yaşamaz. Bu yüzden de genelde mutlu görünse de aslında için de bitiremediği yılların verdiği çok sayı da sıkıntı vardır.
Benzersiz izle, Benzersiz gerilim filmi izle,

Benzersiz izle

Bu adam sakin bir gece nöbet tutarken başına talihsiz bir kaza gelir. Her şeyin an da gelişmesinin yanı sıra bu yaşanmış olan olay da ona rüya gibi gelmektedir. Ama her şeyin gerçek olduğunu anlamıştır. Bu kazadan sonra ağır bir ameliyat geçirir ve gözünü farklı biri olarak açar. Kazadan sonra hayatı tamamen alt üst olmuş olan bu eczacı bir değişik tavırlar altın da değişik kişilik özelliği ile gözlerini açmıştır. Bu süreç sonrası gerçek benliğini sorgulamaya ve hakikatin peşinde kendini aramaya başlar. Her şeyi hiçe sayacak kadar riskli olan bu ameliyat sonrasın da cidden riskler yavaş yavaş kendisini hissettirmeye başlamıştır.
Benzersiz tek parça izle, Benzersiz full hd izle, Benzersiz 720p izle,

Benzersiz full izle

Ne ailesini ne arkadaşlarını ne de dostlarını tanıyamayan bu adam farklı farklı kişileri tanıdığını söyleyip değişik amaçlar altın da hayatını karartır. Bu adam ciddi anlam da hafızasını kaybetmiş olsa da bunun bir çözüm yolu olduğunu pek bir doktor bilmemektedir. Ancak bu süreç hem onun için hem de çevresindekiler için oldukça zorlu geçecektir. Bir an önce bu hafıza kaybı işi son bulsun diye bekleyen aile son bulacağa kadar çok ama çok zorluk çekecek. Ama her şeyin de gün geçtikçe gerçek yüzü ortaya çıkacağı için durumlar da yavaş yavaş ele alınmaya başlayacak. Bakalım neler yaşayacak. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.
Benzersiz tek parça full hd izle, Benzersiz donmadan izle, Benzersiz 1080p izle

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: İlker Sarı

Oyuncular: Cemal Hünal , Ekin Türkmen , Ebru Sarıtaş , Ruhi Sarı , Selahattin Taşdöğen

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?