Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Büyülü Kanatlar izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Büyülü Kanatlar izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

Büyülü Kanatlar filminin orijinal adı Lighting Dindin’ dir. Büyülü Kanatlar tek parça izle, Filmin vizyon tarihi 18 Ağustos 2017’ dir. Film 2017 Çin yapımıdır. Büyülü Kanatlar filminin türü animasyondur. Filmin süresi ise 85 dakikadır. Filmin yapımcısı Yuan Mei’ dir. Yuan Mei daha önce Yugo ve Lala filminin de yapımcılığını yapmıştır. Büyülü Kanatlar full izle, Film Yugo ve Lala adında iki kişinin arkadaşlığını anlatır. Film 2012 yılında vizyona girmiştir. O yıl Çin izleyiciler tarafından oldukça beğenilmiştir. Yugo ve Lala tam anlamıyla bir animasyon filmidir. Büyülü Kanatlar full hd izle, Çocuklar en başından beri animasyon filmlerine bayılır. Yugo ve Lala filmi de tam anlamıyla çocukların seveceği bir filmdir.

Büyülü Kanatlar izle

İnsanın içini ısıtan, sıcacık bir filmdir. Film o kadar çok sevilmiştir ki filmin devamı da çekilmiştir. Genellikle animasyon filmler çocuklar tarafından tercih edilir. Ancak Yugo ve Lala filmi yetişkin kişilerin de tercih ettiği bir filmdir. Büyülü Kanatlar türkçe dublaj izle, Filmden sonra pek çok yetişkin; bize animasyonu sevdiren film bu diyerek yorumda bulunur. Film hayvanlar dünyasını anlatır. Bu hayvanlar en büyük tehlike olan insanlardan kaçar. Film hayvanları anlatıyor ama Yugo’ da bu hikayenin içine giriyor. Yugo, oldukça sevimli bir küçük çocuktur. Bu küçük kız çocuğunun oldukça büyük derdi vardır. Çünkü Yugo’ da insanların arasında olmaktan mutsuzdur. Büyülü Kanatlar sansürsüz izle, Yugo bir anda kendisini, bu kaçan hayvanların arasında bulur. Bu nokta da hikaye başlar. Filmin amacı insanları eleştirmektir.

Büyülü Kanatlar full hd izle

Çünkü insanlar, kendilerinden başka hiçbir şeye dikkat etmeyen canlılara dönüştü. Kendi istekleri için sürekli bir şeyleri tahrip eder hale geldi. İnsanların bu tavrından doğa ve hayvanlar da nasibini aldı. Büyülü Kanatlar izle, Doğa hem insanların hem de hayvanların ortak bir yaşam alanı iken; insanlar bu gücü sadece kendilerinde tuttu. Hayvanlar da artık çareyi insanlardan kaçmakta buldu. Film bu düşünceyi çok güzel yansıtıyor. Unutmamak gerekiyor ki, animasyonlar çocuklara mesaj vermek için çok iyi bir yoldur. Çünkü insanlarda bir davranış değişikliğini kazandırmak istiyorsak; buna önce çocuklardan başlamamız gerekir. Büyülü Kanatlar donamdan izle, Yuan Mei bunu yapımcısı olduğu filmlerde çok güzel başarır. Büyülü Kanatlar filminde de bu başarısının devamı beklenir.

Tür: 2017 Filmleri, Animasyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Çin

Yönetmen: -

Oyuncular: -

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?