Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Çalgı Çengi 2 izle (2017) Full HD Sansürsüz

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çalgı Çengi 2 izle (2017) Full HD Sansürsüz

Türk yapımı bir film olarak ilk filminde de çok düşük bir bütçe ile çalışmalar yapmasına rağmen, çok iyi bir iş çıkarmayı başaran serinin devam filmi Çalgı Çengi 2 filmi, hakkında sizlere gerekli bilgileri aktarmaya çalışalım. Çalgı Çengi 2 izle, Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in ilk olarak ortaya çıkmasına sebep olan filmin ikinci filmi de kuşku yok ki, çok beğenilecek. 2017 yılı yapımlardan biri olan ve Türk komedi filmleri dalında kesinlikle çok büyük geri dönüşler beklenen film öncelikle şunu belirtmek gerekir ki, 6 yıl sonra devam filmi çekilebilen bir film olarak dikkat çekiyor. Çalgı Çengi 2 sansürsüz izle, Yönetmenliğini Selçuk Aydemir’in yaptığı filmin, senaristliğini de yine Selçuk Aydemir yapıyor.

Çalgı Çengi 2 izle

Baş rollerinde ise, Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin yanında Rasim Öztekin, Tuna Orhan ve Barış Yıldız da baş rolleri üstlenen isimler olarak dikkat çekiyorlar. Sizlere bir devam filmi ve Türk komedi filmi olarak sunulan ve gerçekten de çok keyifli bir film olarak sunulan filmi sizler de izlemek isteyeceksiniz. Çalgı Çengi 2 donmadan izle, Çalgı Çengi 2 filmi hakkında konuyu anlatmadan önce aslında ilk filmi biraz hatırlatmak gerekiyor. Gürkan ve Salih iki teyze oğlu Ankara’dan İstanbul’a meşhur olarak gelmiştir. Çalgı Çengi 2 full izle, Bir türlü istedikleri işleri alamasalar da, sonuna kadar pes etmemeye kararlıdırlar. Bunun için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu arada, şanssızlıklar da peşlerini bırakmamaktadır.

Çalgı Çengi 2 tek parça izle

Aslında onların istediği çok büyük işler olmasına rağmen, bir düğün sırasında, şanssızlık yakalarından yakalar ve mafyanın içerisine girmiş olmalarının yanı sıra, bir de bir cinayetin tanığı olurlar. Çalgı Çengi 2 full izle, Geçtiğimiz filmde bu şanssızlıklarıyla gerçekten de çok şaşırtan ve çok güldüren ikili, bir türlü mafyanın belasından kurtulamamıştır. Bu filmde de ikili yine birbirinden komik maceraların içerisine girecektir. Filmde, Gürkan ve Salih artık sürekli mafya ile konuşan insanlardır ancak, bu işten kurtulmak ve uzaklaşmak istemektedirler. Çalgı Çengi 2 tek paça izle, Bundan kurtulmak isterken, bu arada, bir nikaha giderler ve nikah memuru Tarkan’ı keşfeden kişidir. Bu yüzden de acilen mafyadan kurtulup ünlü olmaları gerekmektedir. İkilinin efsanevi şanssızlıklarına rağmen, aslında ara ara şansları da yaver gitmektedir.

Tür: 1080p Filmler, 2017 Filmleri, 2017 Komedi Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Oyuncular: Ahmet Kural , Murat Cemcir , Rasim Öztekin , Barış Yıldız , Tuna Orhan

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?