Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Cenaze işleri izle 2017 Full HD 1080p Yerli Film

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Cenaze işleri izle 2017 Full HD 1080p Yerli Film

Orhan adın da ki bir adamın Eskişehir de bir belediye de cenaze görevlisi olarak çalışmaktadır. Cidden bazı durumlarda öylesine korkar ki işi bırakıp gitmeyi bile düşünür. Ama ölüden değil de diriden korkması gerektiğini söyleyen bir arkadaşın bu sözünü sürekli olarak aklında tutar. Hem cenazeleri taşımak da hem de büyük bir kitle haline gelmiş olan kimsesizler mezarlığının da sorumlusudur. Bu yüzden de kendisine cidden çok sayıda işin düştüğünü düşündüğü için işini en uygun bir şekil de yapmak ister. Hatta yapmaktadır da.

Cenaze işleri izle

Çok çalışıp paraları biriktirip Serpil adın da ki yıllardan beri sevgilisi olan kız ile evlilik hayalleri ile iç içedir. Serpil ile evlenmekten başka hiç bir şey istemediği için maddi durumunu da bir an önce düzene sokmaya çalışmaktadır. Öylelikle de evlilik için her şey dile alınacak gibidir. Para konusunda sıkıntı çektiği için de evlilik tarihi sürekli olarak uzamaktadır. Orhan adın da ki bu adamın en yakın arkadaşı olan Rafet bir cesedi yok etmek için Orhan adın da ki adamdan yardım ister. Orhan ise yardım edip etmemek seçenekleri arasında gidip gelmektedir.

Cenaze işleri komedi filmi izle

Ama Rafet çok para vereceğini söylediği zaman Orhan hemen para geldiği zaman Serpil ile evleneceğini aklına getirir. Bu yüzden de ciddi bir anlam da farklı şekiller ele alarak ciddiyetini de hiç bozmaz. Bu adamı Orhan tek başına gömeceği sıra da adam hareket eder ve ölmediği gerçeği anlaşılır. Bu durum altın da işler tamamen karışacağı için hemen oraya Rafet gelir. Rafet parayı vermekten vazgeçer ve orada her şey cidden çok değişik bir hal almaya başlamıştır. Bakalım neler yaşanacak. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Korhan Uğur

Oyuncular: Melih Selçuk , Cemre Melis Çınar , Barış Kıralioğlu , Bedia Ener , Halil Kumova

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?