Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Çılgın Kolej izle 2017 Yerli Komedi Filmi

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Çılgın Kolej izle 2017 Yerli Komedi Filmi

Öğrencilik hayatınız da başına gelmeyen şey kalmamıştır. Bizler halen öğrenci olduğumuz için en iyi örneğini bizler verebiliriz. Okul hayatımızda oldukça zor anlar ile karşı karşıya gelmiş olsak da bu zor durumların üstesinden yine tek başıma çıkıyoruz. Bazen okul bize hayat nedir öğretiyor bazen hapishane nedir bilgiler veriyor. Her neyse lafı fazla uzatmadan şimdi filmin içeriğini sizler ile paylaşalım. Film de bir aile evlatlarını güzel bir üniversiteye yollamak adına uzun zamandan beri para biriktirmektedir. Ama hiç bir şekil de şu an da pek bilgi sahibi değiller.
Çılgın Kolej izle, Çılgın Kolej yerli komedi izle,

Çılgın Kolej izle

Bu durum artık kesinleştiği zaman oğlunun Amerika da okumasını istemek de olan babası da artık elinde ki tarla arsa ne varsa satar ve eline bir tek evi kalır. Oğlunu Amerika da bir üniversiteye göndermek de olan baba oldukça değişik şekilde mutluluğunu gizleyemez. Hatta koşa koşa evinden çıkıp mahalle de oğlumu Amerika da üniversiteye gönderiyorum çiye çığlık atar. Atığı her çığlık ise onun için ciddi anlamlar ifade etmektedir. Ama anlamlar altında da korku dolu hayalleri vardır. Her şeyin güzel olacağına oğlundan fazla inanmak da olan baba vardır.
Çılgın Kolej 2017 izle, Çılgın Kolej full hd izle,

Çılgın Kolej tek parça izle

Bu adamın oğlu Amerika da okumaya başladığı ilk günden sonra çevresine ayak uydurmak adına da değişik şekiller de para harcamak ister. O yüzden de hızlı hızlı parasını harcadığı gibi bir de kolej de kalıyor olması onu oldukça çok zor bir durum altına sokacaktır. Farklılaşan her şey ise onun için zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyecek kadar ileri sarmasına neden olacaktır. O genç parasını harman savurduğu için çok zor günlerin ve komedinin kendisini beklediğini bilmemektedir. Bakalım bizleri ve o genci daha neler neler bekliyor. İyi seyirler diler.
Çılgın Kolej tek parça izle, Çılgın Kolej full izle.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Ahmet Kapucu

Oyuncular: Metin Yıldız , Oya Aydoğan , Serkan Kuru , Mustafa Topaloğlu , Alper Rende

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?