Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Çizgi Ötesi izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD 720p Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Çizgi Ötesi izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD 720p Film

Courtney Holmes istediği bölüm olan tıp için lise de oldukça başarı elde etmiştir. Şimdi de başarının sonucun da tıp fakültesinde öğrenim kazanmaya hak kazanır ve şimdi onsan mutlusu yok desek yeridir. Her neyse Courtney Holmes adın da ki güzel kız okulda ilk günler de çevre konusunda biraz zorluk çekmiş olsa da her şeyin farklı farklı diller de ele alınıyor olması da kendisi için cidden çok değişik anlara da gelmiştir. Courtney kendisi gibi çok sayı da kişinin de bu fakülte için çabaladığını bilse de yapamadıklarını da bilmektedir. Courtney artık burada ailesinin desteği ile çok güzel şeyler elde ettiği gibi öğretmenleri tarafından da çok sevilmekte olan birisi haline gelmiştir.

Çizgi Ötesi izle

Bu kız küçüklüğünden beri tek bir şeyi merak etmektedir. Ölümden sonra ne gibi beklentilerin ve ne gibi olayların olduğudur. Bunu çok sayı da kişiye sormuş olsa da her kişiden farklı cevaplar meydana gelmiştir. Meydana gelen bu durum altında ise ciddiyetleri de oldukça güzel bir boyuttadır. Courtney adın da ki bu genç güzel öğrenci kız kendilerine ders vermek de olan Jamie adın da ki öğretmen ile çok iyi bir yakınlığı vardır. Bu yüzden de onu bir dakikalık da olsa kalbini durdurmayı zar zor ikna eder. Jamie tekrar uyanmama ihtimalini bildiği halde çok sevdiği öğrencisinin deneyinde başarılı bir şey yapması adına deneyine yardımcı olur. Eğer uyanırsa zaten uyandığı zaman çok güzel bir şeylerin kendilerini beklediğini bilmektedir.

Çizgi Ötesi türkçe dublaj izle

Jamie uyandığı zaman cidden çok farklı bir his olduğunu söyler. Bu durum altında diğer kişiler yani diğer öğretmenler de bu güzel kızdan bu deneyimi yaşamak isterler. Bu deneyim için sıraya geçen Marlo, Ray, ve Sophia adın da ki üç kişidir. Bu üç kişi heyecanlandığı kadar da korkmaktadır. Ama bu kişiler kısa zaman sonra ciddi anlamda farklı şeyler yaşamaya başlarlar. Hayat pahasında çok sıkıntılar olduğu için artık katlanamaz hale de gelirler. Hepsinin şu ana kadar yaptığı hatalar tekrar başlarına hızlı bir şekilde gelmeye başlamıştır. Bu duruma bir an önce son vermek istiyor olsalar da ellerinden şu an da hiç bir şey gelmemektedir. Bakalım bu kişiler buna da bir çözüm bulabilecek mi? fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Niels Arden Oplev

Oyuncular: Ellen Page , James Norton , Nina Dobrev , Diego Luna , Kiersey Clemons

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?