Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Dağ 2 izle Full HD (2017) Tek Parça

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Dağ 2 izle Full HD (2017) Tek Parça

Dağ 2 Filmi çıkmadan önce Türkiye’de büyük bir kitleye sahipti. Dağ 2 izle, filminin ilkine bayılan seyirciler bu sefer ikinci film için sabırsızlanıyorlardı. Seyirci kitlesi beklentisini yüksekte tutmayı seçtiler. Bana kalırsa tam da bekledikleri gibi vizyona girdi film. Tam bir profesyonel işi olmuş film. Oyuncu kadrosu her ne kadar da tanıdık simalardan oluşmasa bile ilk filmden göz aşinalığı vardı. Seyirciler oyunculara çok alışmış hatta tam da bu filme yakışıyormuş.

Mutlu Son izle

Filmin konusu Amerikan filmlerine benzese bile güzel işlenmişti. Oyunculuklara puan vermem gerekirse on üzerinden yedi verirdim. Dağ 2 full izle milli duyguları harekete geçirmek istemiş gibiydiler. Yapımcılar ve yönetmen bu yönden de yapmıştı filmi. Türkiye’nin en iyi askerleri olan bir grup bordo berelinin hikâyesini işlemişler. Dağ 2 tek parça izle ilk filmde olduğu gibi filmin ara sahnelerinde geri dönüşler yapmışlar. Filmin akışını bozmamış. Ayrıca filmde kullanılan silah ve ekipmanların TSK’ne ait olup gerçek olması filmi ayrı güzel yapmış. Duygusal sahneleri çok iyi işlenmiş bir film olmuş.

Mutlu Son izle

Özellikle Bekir karakterini sevdiklerine eminim. Dağ 2 filmi çok uzun süre vizyonda kaldı ve büyük bir izleyici kitlesine sahip oldu. Özellikle gençlerin hoşuna giden film için harcanan bütçeden kaçınılmamış. Hâsılatın gözünden vurdular diyebiliriz. Son zamanlarda bu tarz çıkan filmlerin insanlara milli sevgiyi aşılamak için yapıldığı açık. Vizyonda olduğu sürece filme birden fazla kez gidenler bile oldu. Dillerden ve övgülerden düşmeyen bir film olmuş. Youtube’ da film adına yüzlerce video çekildi.

Mutlu Son izle

Filmin ilk beş dakikasını izleyerek yorum yapan Youtuberlar film için ücretsiz reklam görevi gördüler. Tabii bu film reklama ihtiyaç olduklarını sanmıyorum. Dağ 2 tek parça izle çünkü ilk filmi izleyen izleyiciler ikinci film için sürekli takipte kalmışlardı. Film vizyona girdiğinde ise izleyiciler sinema salonlarına koştular bile. Şu ana kadar Türkiye’de IMBD puanı en yüksek olan film oldu. Bu kadar yüksek IMBD puanını hak ettiklerini düşünmüyorum. Dağ 2 fimi izle, Çünkü puan verirken filmi her yönden değerlendirmeleri gerekiyor. Sırf Türk yapımı olduğu için puan verenler oldu. Filmin işleyişi ve sürükleyişi iyi olsa da IMBD puanını hak ettiğini düşünmüyorum.

Tür: 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Dram Filmleri, İMDB En iyi Filmler, Macera Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 9.8

Yönetmen: Alper Çağlar

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul , Ufuk Bayraktar , Ahu Türkpençe , Atılgan Gümüş , Murat Serezli

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?