Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Damat Koğuşu izle (2017) Yerli Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Damat Koğuşu izle (2017) Yerli Film

Gardiyanlara ek para verilmesi için gardiyanlar bir araya gelip ceza evi müdürü ile bir konuşma yaparlar. Aksi taktirde gardiyanlar işten çıkma kararlarını vereceklerini müdüre derler. Müdür başka gidecek bir kapıları olmadığı için hiç bir şekil de tepki vermez ve seyrine devam eder. Gardiyanlar genel olarak bunu gururlarına yediremezler ve içeri de mahkumların sıkıntı çıkarması için de kendileri çaba gösterirler. Bu durumdan müdürün haberi olmasa da gizli gizli iş yapan her gardiyan arasında hepsi de bu durumu birbirinden gizlemektedir. Ama gardiyanlardan birisi kendi parasını emeği ile kazanmak ve haram yemek istemediği için bir şeyler hissettiğini müdüre söyler. Müdür ise bu durumu fark ettiğini sen niye onlar gibi değilsin diye sorduğu zaman ben haram yemem diyen bir gardiyan vardır.

Damat Koğuşu izle

O gardiyan ise değişik şekiller altın da farklı şeyler de elde etmiştir. Ama elde ettiği her bir şeyin yanı sıra da kazancı oldukça farklılık gibi görünmektedir. Ama gardiyanlar artık hak yolunda işlerini yapmak zorunda kalsalar da müdür sıkıntılı ve olayları oldum olası sevmek de olan bir kişilik özelliğine sahiptir. Amaçları altında ise konular da farklılık gözü ile ele alınmaktadır. Ama her geçen gün gardiyanlar kendi sonlarını getirmek de olsa da şimdi gardiyanları bir kenara bırakalım. Ceza evi içerisin de dört sıkı kan kardeş olan kişiler ise hep birlik olup her şeyi birlikte yapıp her şeyi kendilerini üstlenmektedir. Hiç bir zaman birbirlerini ispiyonlama gibi bir olay söz konusu değildir. Ama konular da kendileri için ceza evi içinden birisi onların içeriye bir şekilde şiş soktuğunu gardiyanlara söyler.

Damat Koğuşu tek parça izle

Bu durumdan haberdar olan gardiyanlar ise arama yapmak adına ani ve kısa bir şekil de onlar uyurken içeri girerler. O dört arkadaşın hiç bir şeyden haberi yokmuş gibi davranmasının yanı sıra o şiş hakkında söylenen haber onların kulağına çoktan gelmiştir. O yüzden de saklamışlardır. O şiş artık kendilerini ispiyonlamış olan adamın çok canını yakacaktır. Bakalım filmin ilerlemek de olan sahnelerin de sizleri ne gibi sahneler bekliyor. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. fullhdfilmin.net şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Suç Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye , İngiltere

Yönetmen: İlker Savaşkurt

Oyuncular: Gökhan Yıkılkan , Barış Atay , Feriha Eyüboğlu , Turgay Atalay , Özgür Emre Yıldırım

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?