Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Dönme Dolap izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj Film

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Dönme Dolap izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj Film

Ginny adında ki bir kadının hayatı her geçen gün kötüye doğru gitmektedir. Dönme Dolap izle, Bu kötüye giden durum atında kadın bir an önce hayatını düzeltmek istemektedir. Dönme Dolap 2017 izle, O yüzden de farkı şekiller de farklı aylar da meydana gelmektedir. Ama kadın iç bir şekil de hayattan bıkmaz. Çünkü bunların da hayatın bir parçası olduğunu bilmektedir. Bu yaşadığı olaylar dolayısıyla çok ama çok duygusal bir kişiliğe bürünüyor olsa da iç bir şekilde kimseye derdini anlatmak istemez. Dönme Dolap 720p izle, Hayatına yeni yeni kişiler girdiği aman daha kötü olacağını düşünür.

Dönme Dolap izle

Dönme Dolap full izle, O yüzden de hayatını kimseyi almadığı için farklı olayların da yaşandığı gerçeği vardır. Eski zamanlar da aktörlü yapmış olan adın sn zamanlar da pek kişiler tarafından tanınmaz hale gelmiştir. Dönme Dolap tek parça ize, Çünkü hayatında yaşadığı çok değişik olaylar yüzünden biraz çökmüştür. Şimdi de bir restoran da garsonluk yapan kadın orada zaman geçirerek olayları az da olsa aklından çıkarmaktadır. Dönme Dolap full hd izle, Tekrar oyuncu olmak isteyen bu kadın hayatına yeni soktuğu bir adam sayesinde her şeyi birden değişir. Hayali gerçek olacağı gibi bir de tanıştığı erkeğin sahibi olduğu bir lunapark vardır.

Dönme Dolap türkçe dublaj izle

Hayatları bu lunaparkta çpk değişik bir hal alacağı için bu sefer kadının istediği her şeyin düzeleceği bilinmektedir. Dönme Dolap tek parça full hd izle, Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Her neyse filmi izlediğiniz zaman zaten he şeyi karşınıza sunmuş olacağız. Dönme Dolap donmadan izle, Filmin yönetmenliğini üstlenmiş olan Woody Allen gibi bir isim cidden filmi çok başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Dönme Dolap türkçe dublaj izle, Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Justin Timberlake ve Max Casella gibi yunculuk kadrsundan luşan olaylar da meydana gelmektedir. Fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Woody Allen

Oyuncular: Kate Winslet, James Belushi, Juno Temple, Justin Timberlake, Max Casella

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?