Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Doraemon Buz Devri Macerası izle 2017 Türkçe Dublaj Animasyon Filmi

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Doraemon Buz Devri Macerası izle 2017 Türkçe Dublaj Animasyon Filmi

Film günümüzden çok ama çok eskine dair olayları konu edinmek de olsa da yaşam tarzı günümüzde ki gibi hemen hemen teknolojiktir. Atsushi Takahashi adın da Japon ismin filmin yönetmenliğini yaptığı bu film de her şey çok ciddi şekil de animasyondan başka bir şey değildir. Filmi animasyon filmi diye izlemeyi düşünmeyen kişilere bir şey demek istiyorum. Filmi bir kez izleyin sonrasın da zaten filmi herekse tavsiye edeceksiniz. Çünkü film eğitici tarzdadır. Her neyse filmin içerini de biraz anlatalım.

Doraemon Buz Devri Macerası izle

Film de Nobita adın da ki birisi her şeyi farklı yaşam tarzına sokmak istese de pek istediği gerçekleşmemektedir. Bu yüzden de kendi kendine sıkıntı edip bir kaç gün içerisin de o sıkıntısı gidermektedir. Nobita yaşamaktan keyif alacağı bir yer bulabilmek adına zamanda yolculuk eder. Bu ettiği yolculuk sayesin de ise hiç bir şeyin farklılaşmak istenmediği düşünülmek de olsa da farklılıklar da ortalar da kalmaktadır. Shizuka, Gian, Suneo ve Doraemon adın da ki arkadaşları da aynı amacı gütmektedir. Bu yüzden de her şeyi beraber yapıp her bela veya koemdiye beraber atılmak isterler.

Doraemon Buz Devri Macerası animasyon filmi izle

Bu istekleri ise gerçekleşir. Çünkü çok sıkı birer dost haline gelmeyi çok uzun zamandan beri başarmışlardı. Nobita adın da ki kişi ile birlikte birlik olan çocuklar Japonya da ki günümüz yılından 70 bin yıl öncesine giderler. Japonya’daki sakin sayısının bir hayli az olduğu dönemde belediye kuran çocuklar yeni düzenlerine uyum sağlamaya çalışsa da eski çağlarda yaşamak da sandıkları kadar kolay olmayacaktır. O yüzden de çok sayı da zorluktan kurtulmak adına tekrar sırt sırta verecekler. Bakalım neler olanları bekliyor. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Animasyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Japonya

Yönetmen: Atsushi Takahashi

Oyuncular: Seslendirenler : Tomokazu Seki , Wasabi Mizuta , Yumi Kakazu , Megumi Oohara , Subaru Kimura

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?