Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Emoji Filmi izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Emoji Filmi izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

Emoji filminin orijinal adı The Emoji Movie’ dir. Emoji Filmi izle, Emoji Filmi full izle. bu film emojilerin hikâyesini anlatır. Bütün emojiler, Textopolis adı verilen emojiler diyarında yaşar. Hepsi orada telefon kullanıcısı tarafından çağrılmayı bekler. Tüm emojilerin tek bir ifadesi vardır. Emoji Filmi türkçe dublaj izle, ancak Gene filtresiz doğmuştur ve birden fazla yüz ifadesi sergilemektedir. Gene Diğer emojiler gibi olmak ister. Buna çözüm yolu bulabilmek için de en yakın arkadaşı emoji Hi – 5 ve usta kod kırıcı emoji Jailbreak ile güçlerini birleştirir. Gene’ i düzeltmek için bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sırasında Gene sorunundan kurtulacağını düşünür. Ancak bu sırada dünyaları tehlikeye girer. Artık tüm sorumluluk 3’ üne kalmıştır. Film 8 Eylül 2017 tarihinde vizyona girecektir.

Emoji Filmi izle

2017 ABD yapımı bir filmdir. Filmin türü animasyondur. Filmin yönetmen koltuğunda Anthony Leondis oturur. Senaryosunda ise yönetmen Anthony Leondis’ e Eric Siegel eşlik eder. Emoji Filmi 2017 izle , Sony Pictures yapımcılığı üstlenir. Filmin dublajında pek çok başarılı isim vardır. Filmde Gene rolünde T. J. Miller’ i görürüz. Hi – 5 rolüyle James Corden karşımıza çıkar. Jailbreak rolüyle Ilana Glazer’ i görürüz. Smiller rolünde Maya Rudolph vardır. Mary Meh rolünde Jennifer Coolidge karşımıza çıkar. Jake T. Austin ise Alex rolündedir. Poop rolünde Patrick Stewart’ ı görürüz. Flemanca rolünde ise Sofia Vergara vardır. Film, gelen ilk görüntüleriyle birlikte animasyon sevenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Emoji Filmi türkçe dublaj izle

Emoji Gene’ in başından geçenler eğlenceli bir hal almıştır. Son zamanlarda herkes tarafında sıkça kullanılan emojilere, farklı bir bakış getirilmiştir. Textopolis, tam bir emoji kentidir. Emoji Filmi tek parça izle ancak tüm emojiler sadece bir durumda kalırken Gene filtresiz olarak doğmuştur. Bu nedenle çok fazla emoji sergileyebilir. Gene bu durumdan memnun değildir. Kendinin sıra dışı olduğunu düşünür. Artık o da diğerleri gibi normal olmak ister. Bunun için de en yakın arkadaşı Hi – 5 ile yollara düşer. Onlara usta kod kırıcı emoji olan Jailbreak’ de eklenir. Emoji Filmi izle, bu 3 emoji yolculuk yaparken; dünyanın tehlikede olduğunu öğrenirler. Siz de The Emoji Movie filmini izleyerek animasyon yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Animasyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Anthony Leondis

Oyuncular: T.J. Miller , James Corden , Ilana Glazer

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?