Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Geçmişteki Sır izle 2017 Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Geçmişteki Sır izle 2017 Türkçe Dublaj

Ülkemizin en kalaba şehri olan İstanbul da işini kurmuş olan Ali adın da ki bir fotoğrafçı genel olarak güzel bir gelir elde etmektedir. Geçmişteki Sır izle, Çünkü İstanbul da ki en büyük fotoğrafçılarından bir tanesi haline gelmiştir. Ali bu işten başka ek bir iş yapmak istediği yılların olduğunu hatırladığı zaman kendinden utanır. Geçmişteki Sır full izle, Çünkü her şeyin farklı farklı şekiller de dile gelmiş olması onun için ciddi anlam da farklılıkların oluşmasına neden olur. Geçmişteki Sır tek parça izle, Ama Ali adın da ki bu fotoğrafçı adam ne olduğunu anlamadan kendisini Bosna Hersek gibi bir yerde bulur.

Geçmişteki Sır izle

Burada ne işi olduğuna dair en ufak bir bilgisi başta olmamıştır. Geçmişteki Sır türkçe dublaj izle, Sonrasında öğrenir ki kendisinin bir hastalık geçirip buraya gönderildiği söylenir. Her şeyin bir an da gelişmesinin yanı sıra aklına ilk gelen şeyi kendisine ait olan fotoğrafçı dükkanıdır. Geçmişteki Sır 720p izle, Çünkü burayı kime bıraktığını hiç bir şekil de bilmez. O yüzden de kendi cep telefonu ile fotoğrafçının ana numarasını arar. Geçmişteki Sır full hd izle, Ama açan olmadığı zaman fotoğrafçının kapalı olduğunu anlar. Ama yine de kendisini düşünmeyip geleceğini düşündüğü için biraz deli gibi görünür.

Geçmişteki Sır full hd izle

Geçmişteki Sır 2017 izle, Sorunun bilmediği için geleceğinin de olmayacağını düşünmeye başlar. Artık burada tedavi görmeye başladığı zaman işinin unutmaya da başlamıştır. Geçmişteki Sır tek parça full hd izle, Çünkü aklında buranın kuralları oluşmakta ve kendisi de yavaş yavaş buraya ayak uydurmaktadır. Bakalım filmin ilerlemek de olan sahnelerin de Ali adın da ki bu adam tedavisini tamamladığı zaman ne gibi kişilik özelliği ile o hastaneden çıkmış olacak. Geçmişteki Sır donmadan izle, Sizleri şu an da film ile baş başa bırakıyoruz. fullhdfilmin.net şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Raşit Görgülü

Oyuncular: Serkan Şenalp , Nataša Petrović , Emir Hadzihafisbegovic , Ufuk Bayraktar , Suzan Kardeş

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?