Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Genco izle (2017) Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Genco izle (2017) Full HD Yerli Film

Genco filmi 2017 Türkiye yapımı bir filmdir. Filmin türü dramdır. Genco filminin yönetmeni ise Ali Kemal Çınar’ dır. Ali Kemal Çınar aynı zamanda filmin oyuncusu ve senaryo sahibidir. Genco izle, Filmin vizyon tarihi 7 Temmuz 2017’dir. Genco filmi ayrıca bir ödüle de layık görülmüştür. 28. Ankara Uluslar arası Film Festivalinde, En İyi Film ödülünü kazanmıştır. Genco filmi, Ali Kemal adında birinin hayatını konu alır. Genco full izle, Ali Kemal henüz 5 yaşındayken süper güçler kazanmıştır. Ali Kemal 5 yaşındayken başka dünyadan biri gelmiştir. Bu gelen kişi ise Ali Kemal’e süper güç verir. Fakat bu süper güçler sınırsız değildir. Ali Kemal’ in sınırlı miktarda gücü vardır. Ali Kemal insanlara yardım etmek ister.

Genco izle

Genco tek part izle, Bu sınırlı güçleri ile zorlansa dahi insanlara yardım eder. Ayrıca Ali Kemal tanınmak istemez. Bu nedenle o da her süper kahraman gibi kostüm giyer. Kendine de yeni isim bulur. Bu isim Genco’ dur. Ali Kemal kendini Genco olarak etrafa tanıtır. Sınırlı güçlere sahip olmak onu fazlasıyla sıkıntıya düşürür. Mesela bazen en ihtiyaç duyduğu anda güçleri ortadan kalkar ya da ona yetmez. Genco tek parça full izle, Bu durumda dışarıdan oldukça komik bir duruma düşer. Ali Kemal bir süre sonra artık bu durumu kaldıramaz. Tamamen bunalıma girer. Artık Ali Kemal evden dışarı çıkmaz. Ali kemal kendini dış dünyaya tamamen kapatır. İnsanlara yardım etmeyi de keser.

Genco tek parça izle

Bir gün daha önce yardım ettiği Salih adında biri yanına gelir. Genco sansürsüz izle, Bu sefer Salih’ in kız kardeşinin yardıma ihtiyacı vardır. Kız kardeşe yardım edebilecek tek kişi de Ali Kemal’ dir. Ancak Ali Kemal öyle düşünemez. Yine güçlerinin ona sıkıntı yapacağını düşünür. Bu nedenle de Salih’ in kız kardeşine yardım etmeyi reddeder. Genco komedi filmi izle, Olaylar karşısında Ali Kemal pes etmiştir. Salih ise pes etmeyi kabul etmez. Salih, Ali Kemal’in bu durumunun üzerine gitmeyi planlar. Ali Kemal’ in sınırlı olan bu güçlerinin bu sayede gelişeceğini söyler. Ali Kemali de ikna eder ve birlikte bu güçleri geliştirmek için çalışırlar. Siz de Genco izleyebilirsiniz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, İMDB En iyi Filmler, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Ali Kemal Çınar

Oyuncular: Ali Kemal Çınar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?