Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Kapıdaki Sır izle 2017 Tek Parça Yerli Korku Filmi

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Kapıdaki Sır izle 2017 Tek Parça Yerli Korku Filmi

Mehmet Ali Zaim adın da yönetmenin filmi yaklaşık olarak bir kaç yerde duyduğu gerçek yaşanmış olan hikayeyi araştırır. Kapıdaki Sır izle, Sonrasın da içeriğine biraz da kurgu sahneler ekleyerek canlandırmak istemiş ve böylesine efsanevi bir korku filmi meydana gelmiştir. Kapıdaki Sır tek parça izle, O yüzden de herkes şimdiden korkmamak adına yanına birisini bulsa iyi olur. Çünkü fragmanı bile korkarak izlediğim doğrudur. Ama fragmana bakıp iyi demeyin. Filmi tamamen izlemeden ön yargılı davranmayın. Şimdi filmin içeriğini kısa bir şekilde de olsa sizlere sunalım.

Kapıdaki Sır izle

Kapıdaki Sır tek parça full hd izle, Film de yıl yaklaşık olarak 1800 gibi yılları göstermektedir. Yani yaklaşık olarak 200 yıl öncesin de tek başına kendi evinde yaşamak da olan yaşlı bir adam vardır. Kapıdaki Sır full izle, Adam köy halkı tarafından pek sevilen bir özelliğe sahip olmadığı için çoğu kişinin kendisini anlamadığı için böyle düşünüldüğünü aklına getirir. Bu adam bir tarikat ile sohbet ettikten sonra dertlerini anlatır. Kapıdaki Sır korku filmi izle, Dertlerini anlatmasının yanı sıra Tarikat bir anlaşma yapmasına yapar ama sonrasında başına gelen her şey kendisine aittir. Bunu ise kabullenmeyecek gibi görünür.

Kapıdaki Sır full izle

O yaşlı adam anlaşma dışına çıktığı için o Tarikat tarafından korkunç bir şekilde öldürülerek etkisiz hale getirilir. Kapıdaki Sır yerli film izle, Bu durum ciddi anlam da farklılıklar dile getirir gibi görünse de cidden de göründüğü gibidir. Kapıdaki Sır 720p izle, Karısı ve çocukları da ömür boyu bir hapse tıkalı kalırlar. Kadının ise kuyuda öylesine öfkesi artar ki her yeri yok edecek kadar bir öfkeye sahip olur. Kapıdaki Sır donmadan izle, O kadın herkesin geleceğini yok edecek kadar sinirlendiği için ortalığı şimdiden birbirine katmaya başlamıştır. Kapıdaki Sır 1080p izle, fullhdfilmin.net iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri izle, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Mehmet Ali Zaim

Oyuncular: Şiar Zaim , Melek Orhanoğlu , Asuman Zaim , Natali Kayova

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?