Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Kervan 1915 izle (2017) Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Kervan 1915 izle (2017) Full HD Yerli Film

Günümüzden yüz iki yıl öncesini konu edinmekte olan film gerçek yaşanmış bir olayı filme çevirmiştir. Cidden çok güzel bir canlandırma yapılmış olan film izlenmeye değerdir. Gerçek bir olayın anlatıldığı filmin yönetmenliğin de ise İsmail Güneş gibi tarihine önem vermek de olan bir isim yer almaktadır. Filmi sitemizde kolay bir şekilde vizyona girdiği zaman izleyeceğiniz için sizlere filmi paylaşma gereksinimi duyduk. Her neyse lafı fazla uzatmadan filmin içeriğini kısa bir şekilde de olsa anlatmaya geçelim. Film de yıl 1915 ve aylardan Haziran. Sıcak buram buram vurmak da olsa da hiç bir şey şu an da farklı konulara geçmez.

Kervan 1915 izle

Bunun sebebi herkesin tek bir noktaya odaklanmış olmasıdır. O yüzden de korkularını her seferin de tek bir yere odaklanarak geçirirler. Ne olduysa oldu ve yaklaşık olarak iki yüz kişinin oluşturduğu bir kafile sıcak altında eşyalarının dışarı atılmış olması yüzünden onların yanında çalışma korkusu yüzünden beklemektedir. Bu kafilenin neredeyse tamamını kadınlar oluşturmaktadır. O diğer yarısını ise çocuklar oluşturmaktadır. Kadınların oluşturduğu kafile sıcak altında hayvanlar, eşyalar ve çocuklar ile bekleme sebebi ise göç edecekleri içindir. Ama başlarına bir kişi gelmeden kadın başlarına yola çıkmayı istemezler. Ama bir şekilde Katırcı Salim adın da ki kişi bu kafileye öncülük etmeyi kabullenir.

Kervan 1915 yerli film izle

Murat adın da ki adamın da önüne geçmiş olan Salim her konu da kendisini daha üstün görmektedir. Murat ise Salimin olduğu yer de pek de gün yüzü görememektedir. Her şey onun için ciddi anlamlar altında büyümek de olsa da sabır taşının patlamasına da az kalmıştır. Ama kendine hakim olamaz ise ciddi anlam da çok zor bir durum altın da kalacağı ciddiyeti vardır. Topluluk Halep gibi bir yere doğru ilerlemek de olsa da eşeklerin yavaş gittiği için yolculuğun uzun süreceği en başından belli olmuştur. Ama herkes her şeyi oldukça fazla bir şekil de göze alarak yola çıkmıştır. fullhdfilmin.net herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Tarih Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: İsmail Güneş

Oyuncular: İbrahim Kendirci , İpek Tuzcuoğlu , Murat Han , Mehmet Usta , Meriç Başaran

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?