Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Körfez izle 2017 Tek Parça Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Körfez izle 2017 Tek Parça Full HD Yerli Film

Selim eşiyle mutlu mesut bir yaşam sürerken mutlulukları da oldukça dikkat çekmektedir. Körfez izle, Dikkat çeken bu durum altında ise boyutlar da fazla değişmeye başlar. Körfez tek parça izle, Çünkü Selim adın da ki adam eşiyle bir kaç zamandır pek iyi anlaşamaz. Her gelen gün araların da ki mutluluk gittiği gibi sevgi de tükenmeye başlamıştır. Ardından da güven denen bir şey kalmadığı için ortak bir kara alarak ayrılmayı düşünürler. Körfez tek parça ful hd izle, Kısa bir zaman içinde ise boşanan bu ikili artık birbirlerinden ayrı bir şekilde hayat yaşamak istemektedir.

Körfez izle

Körfez full izle, Selim ise İstanbul gibi bir şehirden artık kendi memleketi olan Izmir gibi güzel bir şehre geri dönmek adına yola koyulur. Izmir de er şey kendisi için oldukça güzel ve ailesi de yanında olduğu için pek de bir derdi yoktur. Körfez full hd izle, Dertsiz baş onun için çok güzel bir anlama sahiptir. Yine de olayların farklı farklı ele alındığı gerçeği de vardır. Memleketine dönmüş olan Selim buraya kaç yıldır gelmediği için çok değiştiğini de fark etmiştir. Körfez 2017 izle, Ama boşandığı eşini yine de arada bir akına getirmektedir.

Körfez full izle

Morali bozuyor olsa da o artık hayatında değildir. Körfez 720p izle, Sokaklarda geze geze bir şeyler elde etmeye başladığı gibi farkı olayların da yaşanması an meselesidir. Körfez donmadan izle, Ama körfeze yakın bir yer de oturan Selim orada şahit olduğu bir kazadan sonra çok değişik bir kişi olarak karşımıza çıkacak. Bakalım körfez de yaşanmış olay nelere ait. Körfez yerli film izle, Şimdi sizleri film ile baş başa bırakıyoruz. O yüzden de filmi sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Emre Yeksan

Oyuncular: Ulaş Tuna Astepe, Müfit Kayacan, Cem Zeynel Kılıç, Merve Dizdar, Serpil Gül

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?