Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Korku Tüneli izle Full HD (2017)

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Korku Tüneli izle Full HD (2017)

Bir trende yolculuk yapan çocuk ve annesi yan yana oturur ve trenin camından dışarısını gözlemler. Korku Tüneli izle, Çocuk bir an önce eve varmak için konuşacak birileri arar. Yanında oturmak da olan adam ile konuşmak ister. Ama konuşmadan önce çocuğun dikkatini çeken bir şey vardır. Adamın elinde ki kırmızı değişik bir kutu. Korku Tüneli full izle, Çocuk o yanında oturmak da olan adama kutuda ne olduğunu sorduğun da adamın şaşı olduğunu da fark eder. Her neyse adam başka bir tarafa bakarak çocuğa kutu da hediye olduğunu söyler. Bu duruma pek inanmamış olan çocuk geçiştirmek adına tamam der.

Korku Tüneli full izle

Daha sonra aklına gelen düz mantık ile onu görebilir miyim diye sorular sormaya başlar. Adam çocuğa cevap vermeden annesi çocuğuna susması gerektiğini söyler. Korku Tüneli full hd izle, Çocukta düz mantığı bırakıp trenden dışarısını seyir etmeye devam eder. Her neyse çocuğun annesi bu günün ardından kendisini almaya gelen erkek arkadaşı ile birlikte bir ormanın derinliklerine doğru inerler. Araç içinde iki kadın ve iki erkek olduğu için bunlar pek de sıkıntı yaşayacağını bilirler. Ormanın en sakin yerlerine gelir ve bir gölet kıyısında ateşlerini yakıp gecenin karanlığında güzel şeyler konuşurlar. Korku Tüneli tek parça izle, Ama bu konuşmaların ardından gelecek olan bir de korku dolu konuşmalar vardır büyük ihtimalle. Çünkü herkes, siz, biz bu konuları konuşmadan duramıyoruz.

Korku Tüneli türkçe dublaj izle

Bunlar ormanda sabah olur olmaz eve çıkmak adına yola koyulurlar. Yol esnasında bir şeylerin ters gittiğini hepsi de fark etmiş olsa da bunlar kendilerine nazar değdiğini düşünürler. Korku Tüneli tek parça full hd izle, Sonrasında trende sürekli soru sormak da olan çocuk ve annesi bir misafirliğe giderler. Burada oğlunun yaşında bir kız olduğu için anlaşabileceğini düşünen o kadın bunları kızın odasına oyun oynamaya gönderir. Aradan beş dakika geçmeden odada bir çığlık kopar. Bir de bakmışlar ki çocuk kızın tırnaklarını sökmüş. Biz bile bu andan sonra anladık ki işte her şey o geceden sonra başladı. Korku Tüneli türkçe dublaj izle, Buralar da çok sayı da korku dolu sahneler sizleri bekliyor. Umarım filmi beğenirsiniz. Filmi bu kadar anlatmak zaten yeterlidir diye düşünüyorum. fullhdfilmin.net herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Korku Filmleri izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Karyn Kusama, Sofìa Carrillo, Jennifer Chambers Lynch, Jovanka Vuckovic, Roxanne Benjamin

Oyuncular: Melanie Lynskey , Natalie Brown , Angela Trimbur , Mike Doyle , Christina Kirk

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?