Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Küçük Vampir izle 2017 Türkçe Dublaj Animasyon Filmi

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Küçük Vampir izle 2017 Türkçe Dublaj Animasyon Filmi

13 yaşındaki vampir Rudolph kendi yaşıtın da ne vampir görmüş ne de duymuştur. Türlerinin en genci olduğu için biraz da havalı bir kişilik özelliği vardır. Rudolph adın da ki bu genç çocuğun bağlı olduğu vampir birliği onun gençliğini harcamak istemediği için biraz da özgür bırakmaktadır. Ama avcılar tarafından tehdit edilmekte olduğu için içinde de biraz korku vardır. Avcılar her geçen gün şiddetli bir şekil de tehdit etmek de olsalar da Rudolph bu durumu hiç takmaz.
Küçük Vampir izle, Küçük Vampir tek parça izle, Küçük Vampir 720p izle,

Küçük Vampir izle

Ama ailesi ve kendi türünde ki kişiler tarafından da Rudolph sürekli uyarılmaktadır. Bu yüzden de biraz endişeye kapılmıştır. Endişeli Rudoplh, bir gün kendisiyle aynı yaşta olan fani Tony ile tanışır. Tanıştığı günden sonra biraz daha eğlenceli anlar geçirmekte olduğunu fark etmiştir. Ama hiç bir şekil de elinde bir şey olmadığı için yine de endişesi sürmektedir. Ailesine Tony ile tanıştığını ilk gün söylemese de sonrasın da söylemiştir. Tony başta vampirler olmak üzere tarihi şatolar, mezarlıklar gibi fantastik unsurlara hayran bir çocuktur.
Küçük Vampir full hd izle, Küçük Vampir türkçe dublaj izle, Küçük Vampir 2017 izle,

Küçük Vampir tek parça izle

Bu çocuk araların da farklı şeylerin de olmasından korksa da hayatın da ne varsa onu yaşayacağından emindir. Tony yardımıyla Rudolph ailesini avcılardan korur ve ikili arkadaş olurlar! Bu ikili çok güzel ve samimi bir şekil de hayat sürdürdükleri için bazen de birbirlerine oldum olası büyük şakalar yapmaktalar. Bakalım bu insan ve vampir arkadaş olduktan sonra aileler bu duruma nasıl bir tepki verecek. Her şey filmin içerisin de bahsedilmektedir. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.
Küçük Vampir full izle, Küçük Vampir donmadan izle, Küçük Vampir.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Almanya

Yönetmen: Richard Claus, Karsten Kiilerich

Oyuncular: Seslendirenler : Miriam Margolyes , Alice Krige , Tim Pigott-Smith , Jim Carter , Rasmus Hardiker

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?