Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Leavey izle (2017) Türkçe Dublaj 720p Film

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Leavey izle (2017) Türkçe Dublaj 720p Film

Filmin yönetmeni Gabriela Cowperthwaite adın da ki Amerikan genç isim hayatını filmlere adamış olan birisidir. Film çok kez sosyal sayfamızın sosyal medya hesaplarında paylaşılmış olsa da şu an da ciddi anlamda izleyebileceğiniz bir film ile karşınıza çıkıyoruz. Film imdb puanı ile de ciddi anlam da ön planlara gelen bir film olduğu için son zamanlar da vizyona girmemesine rağmen bir türlü dillerden düşmemekte olan bir film haline gelmiştir. Filmin dram türünde olması filmin ciddi anlamda hayatımızda ki olaylar ile iç içe olduğunun kanıtı gibi görünmektedir. Şimdi ister iseniz filmin içeriğini kısa bir şekilde de olsa sizlere anlatalım.

Leavey izle

Film de gençliğinin ilk günlerinden beri hep değişik hayaller kurmak da olan Leavey adın da ki güzel bayan her şekil de güçlü yapıda durmayı da bilmektedir. Şu an ki zamandan yaklaşık olarak beş altı yıl önce subaylık okulundan mezun olmuştur. Şu an da bir bayan subay olarak hayatına devam etmek de olsa da ilk günler de çok sayı da gizli gizli sınavlara tabi tutulur. Bu sınavlardan habersiz olmasına rağmen ciddi anlam da başarı elde ettiği için tam bir subay olarak hayatına devam edebileceğine dair kanıtlar da ortaya çıkmıştır. Her şeyin güzel bir şekil de ilerliyor olması aslında onu mutlu ediyor olsa da şu an da farklılaşan olayların da meydana geldiğini bilmektedir.

Leavey türkçe dublaj izle

Bu kadın artık uzak doğu yani Irak da bir göreve gönderilir. Yanında özel kendi eğittiği köpeği ile birlikte Irak da ki görevine devam etmektedir. Köpeği de oldukça başarılı bir köpek olduğu için bura da çok sayı da askeri yapamadığını yapmaktadır. Leavey bu durumdan oldukça gurur duymak da olsa da her şey ciddi anlamda kendisi için güzel bir şekil de ilerlemektedir. Yanında ki askerler ile birlikte görev oldukça güzel bir şekil de ilerlediği için Leavey köpeğini pek de yormamaktadır. Ama ne olursa olur ve bir kurşun isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden köpeği yüzünden psikolojisi oldukça bozulmuş olan Leavey psikolojik tedavi almak zorunda kalır. İyi seyirler dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, İMDB En iyi Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Gabriela Cowperthwaite

Oyuncular: Kate Mara , Tom Felton , Common , Corey Johnson , Will Patton

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?