Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Lucky izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD 720p Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Lucky izle 2017 Türkçe Dublaj Full HD 720p Film

Lucky yıllardan beri tek başına kendi hayatını yaşamaktadır. Yaşadığı hayat onun hayatına başkasının karışamayacağı kadar uzak bir bölgededir. Yine de değişen boyutlar altında ise kendi kendine yeni şeyler elde etmektedir. Elde ettiği her şeye rağmen bir kere osun isyan edici tavırlar ortaya koymaz. Çöl de yaşam süren bu adam çöl kasabasında pek bir kişinin olmadığı için kendisini dünyada ki en şanslı kişilerden bir tanesi olarak görmektedir. Bu yüzden de amaçları altında farkılıklar da meydana gelmektedir.

Lucky izle

Çoğu şeyden haberi olmasa da kendisinin yaptığı her şeyden başkalarının haberi olmaktadır. Lucky cidden çok değişik bir yaşama sahip olduğunun kendisi de farkındadır. Her sabah gün doğarken bıkmadan yoga ve spor yaparak başlayan adam sağlını bir kadar da çok düşünmektedir. Yaşı ilerlemek de olsa da hiç bir şekil de bu durumun farklı boyutlar da olmadığını kendisi de bilmektedir. Çok sayı da farklı bilgi sahibi lan Lucky aslında bir eğitmen gibidir.

Lucky türkçe dublaj izle izle

Ateist olan Lucky hiç bir şekil de kendisine kimsenin karışmasını istemediği için kendisi de sıradan hayatına kimsenin karışmasını istemez. Değişik değişik boyutlar elde eder. Her neyse filmin içeriğini daha çok anlatıp filmin tadını kaçırmak istemiyoruz. Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi kat ve kat fazla bir şekilde anlamış olacaksınız. Fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: John Carroll Lynch

Oyuncular: David Lynch, Tom Skerritt, Ron Livingston, Harry Dean Stanton, Barry Shabaka Henley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?