Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Mezarlık izle 2017 Tek Parça Yerli Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Mezarlık izle 2017 Tek Parça Yerli Film

Mezarlık izle, Fuat Yılmaz adın da ki yönetmenin korku filmi ile karşımıza çıkıyor olması biraz komik gelebilir. Yönetmenin bu filmi o kadar başarılı bir şekil de hazırladığını sadece filmi izlediğiniz zaman anlayabilirsiniz. Mezarlık korku filmi izle, Çünkü filmin fragmanından da pek bir şey anlaşılmamaktadır. Filmi izlediğiniz zaman her şeyi zaten fazlası ile anlamış olacaksınız. Ama filmi şu an da beklemek de olan binlerce kişi vardır. Mezarlık 2017 izle, O kişiler kısa süre sonra filmlerine kavuşuyor. Her neyse lafı fazla uzatmadan filmin içeriğini kısa bir şekilde de olsa anlatmaya geçelim.

Küçük Vampir izle

Film de bir adam mezar bekçisi olarak çalışmaktadır. Mezarlık full izle, Geceleri mezarlıkları temizlemek de ve can sıkıntısına da çiçekleri sulamaktadır. Evine de böyle bir iş sayesin de ekmek getirmektedir. Ailesi bu adamın yaptığı işin korkunç bir iş olduğunu söylese de o adam korkmadığını söylemektedir. Mezarlık tek parça izle, Her şey güzel bir şekil de ilerlemek de olsa da bir gün bir kişi daha bu mezarlığa gömülür. Sonrasın da ise mezarlıkta ters giden bir şeylerin meydana geldiğini fark eden bu bekçi olayları anlamaya çalışmaktadır. Mezarlık 720p izle, Ama şu an da neyin ne olduğunu anlamamıştır.

Küçük Vampir izle

Bu işin aslı ise o son gömülen kişiye ölmeden önce ruhlar aleminden yaratıklar musallat olmuştur. Mezarlık full hd izle, Ve ölmüş olması rağmen hiç bir şekil de hiç biri mezarının başından gitmemektedir. Mezarlıkta ki diğer kişilerin ruhları ile birlikte farklılıklar meydana getirmektedir. Mezarlık tek parça full izle, O yüzden de tüm boyutlar farklı şekil de ortalıkta görünmektedir. Bakalım bu mezarlıkta ki bekçi olan adamın başına da ne gibi olaylar gelecek. Her neyi filmi izlediğiniz zaman az önce dediğim gibi anlamış olacaksınız. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri izle, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Fuat Yılmaz

Oyuncular: Seyithan Özdemir , Nihal Candan , Hakan Eksen , Murat Seviş , Barış Çon

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?