Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Moonwalkers izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Moonwalkers izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

Moonwalkers izle, CIA ajanlığı için çocukluğundan bu yana hayal kurmak da olan bir isim vardır. Moonwalkers 2017 izle, Bu adam CIA ajanı olmak için her şeyi tamamlamış ve şu an da gelecek bir haberi beklemektedir. Fazla süre geçmeden CIA ajanı olduğuna dair evine kağıt gelir. Moonwalkers 720p izle, BU adamdan fazla mutlu olan hiç bir kimse yoktur. Çünkü mutluluktan ağlamış olsa da bunun üstesinden tamı tamına on yıl geçmiştir. Onuncu yıla kadar hiç bir hata yapmamış ve sevilen birisi haline gelmiştir. O yüzden de pek bir sıkıntısı yok gibi görünmektedir.

Moonwalkers izle

Ama günlerden bir gün bir menajer ile ortak bir göreve atılmak zorunda olduğunun farkına varmıştır. Moonwalkers full izle, Ama hiç bir şey şu an da onun için pek de önemli değil gibi görünse de şiddet farklılık altın da farklı boyutlar da görünmektedir. Ama şu ana kadar her bir amacın altın da görev görevdir. Moonwalkers tek parça izle, O menajer ile birlikte atılmış oldukları görev de ikisi de birbirine karşı son derece saygılı olmak zorundadır. Hiç bir şekil de zorluk çıkarmamaları gerektiğini bilirler. Moonwalkers 1080p izle, O yüzden de görevin bir an önce bitmesi adına sırt sırta verirler.

Moonwalkers izle

Stanley Kubrick adın da ki bir isim ve bu diğer iki ortak isim üçlü bir grup oluşturur. Moonwalkers full hd izle, Oluşturdukları grup sonrasın da hepsi de birbiri ile kaynaşır. Moonwalkers tek parça full hd izle, Daha sonrasın da ise Stanley Kubrick adın da ki adamın uzaya yapay bir iniş için yaptığı deneye yardımcı olmak adına yardım ederler. Moonwalkers türkçe dublaj izle, Bakalım bu üç kişinin elin de olan bu deney bakalım ne gibi sonuçlar ile karşı karşıya kalacak. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2015 - Fransa

Yönetmen: Antoine Bardou-Jacquet

Oyuncular: Rupert Grint , Ron Perlman , Robert Sheehan , Jeanne Abraham , John Flanders

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?