Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Morg izle 2017 Yerli Film Full HD Kota Dostu

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Morg izle 2017 Yerli Film Full HD Kota Dostu

Morg izle, Zehra kendisini bir köşeye sıkıştırmış olan adi bir adam tarafından tecavüz edilmiştir. Bunu ilk haftalar da kimseye korkusundan diyememiş olsa da farklı tavırları yüzünden kızın ailesi bir durum olduğunu anlar. Morg yerli film izle, Kızı ile en iyi şekilde anlaşan annesine kız yine de bir şey anlatmaz. Ama babası geldiği zaman hıçkıra hıçkıra ağlayan Zehra babasına olup biten er şeyi söyler. Morg donmadan izle, Sonrasın da kızını sakinleştirmek isteyen bu adam kızında hiç bir suç olmadığını tüm suçun adi adam da olduğunu söylediği zaman kızın içi biraz da olsa rahatlar.

Morg izle

Ama bir kaç hafta sonrasın da aldığı bir haber yüzünden tekrar harap olmuş olan Zehra artık toparlanması çok zor boyutlara kadar ulaşmıştır. Morg ful izle, O aldığı haber ise doktorun müjdeli bir şekil de söylediği kızın amile olduğu haberdir. Kızın babasının da bu haberden sonra çok değişik şekillere girmiş omasının ardından bu adamın kim olduğunu öğrenmek adına çok çaba sarf etmeye başlarlar. Morg full hd izle, Ama Emin adın da ki bu adam olayın şokunu atlattıktan sonra aklı başına gelir ve ortalığı kan revan götürmek üzeredir. Morg tek parça izle, Çünkü Emin adın da ki adam psikopata bağlamak üzeredir.

Morg tek parça izle

Bu durumdan sonra Emin adın da ki adam kızını ve eşini acımasız bir şekilde öldürür. Morg tek parça ful hd izle, Ama Zehra adın da ki bu kızın ruhu hem babasından hem de kendisine bu kötülüğü yapmış olan adamdan intikam almak adına oldukça iddialı bir boyuta kadar ulaşmıştır. Morg 2017 izle, Bakalım sizleri filmin ilerlemek de olan sahnelerin de ne gibi değişik ve bir o kadar da ilginç sahneler bekliyor. Morg 720p izle, Filmi şu an sizler ile baş başa bırakmak istiyoruz. Fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri izle, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Tuncer Gürbüz

Oyuncular: Emin Gümüşkaya, Gamze Pelin Gökçe, Banu Ölmez, Cengiz Demir Öztürk

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?