Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Ölümlü Dünya izle 2017 Yerli Komedi Filmi

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Ölümlü Dünya izle 2017 Yerli Komedi Filmi

Ölümlü Dünya izle, Biraz kalabalık aile olan Mermer Ailesi iç bir şekilde 8 kişi oldukları için üzülmezler. Aksine hepsi mutlu mesut bir yaşam içinde olduğu için birbirleri arasında er şey güze olmaktadır. Ölümlü Dünya yerli film izle, Bu aile geçimini kendilerine ait an bir tren garında açmış oldukları lokanta sayesinde salarlar. Ölümlü Dünya 2017 izle, Ayriyeten garsonlara para vermemek adına da aile fertleri burada çalışmakta oldukları için güzel bir gelirleri vardır.

Ölümlü Dünya full izle

Ölümlü Dünya full izle, Hiç bir şeklin hiç bir şekilde elde edilemeyen ayar sayesinde de farklılaşmalar meydana gelir. Ölümlü Dünya full hd izle, Ama ailenin başına şu ana kadar kötü ay gelmedi desek yeridir. Bu aile asında garip gibi görünen ama kimsenin alıp yapamadığı şeyleri yapmaya cesareti olan kişilerdir. Gizi yaşamaları içine pek de kişi sokmayı sevmezler. Ölümlü Dünya tek parça izle, Çünkü zaten oldukça kalaba olmaları onlar için fazlası ile yeterlidir. Ölümlü Dünya tek parça ful hd izle, Lokantadan gelen gelir sayesinde çok değişik işer de yaparlar.

Ölümlü Dünya tek parça izle

Gizli olmayı seven bu aile hiç bir şekilde farklı tavırlara girmez. Ölümlü Dünya donmadan izle, Ama bu aile ne yaparsa yapar ve çok gizi bir işe ortak olur. Bu atıldıkları gizli iş hayatları boyunca gizi kalmak zorundadır. O aile bu gizliliğe açığa vurmamak adına çaba saf ederken komedi dolu aylar ile iç içe kalacaklar. Ölümlü Dünya 2017 izle, Bakalım sizleri ne gibi komedi dolu olaylar bekliyor. Fullhdfimin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Ali Atay

Oyuncular: Sarp Apak, Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Mehmet Özgür, İrem Sak

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?