Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

On Adım izle (2017) 720p Yerli Film

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
On Adım izle (2017) 720p Yerli Film

Amerikan kadın olan Tina çok sayı da başarılı filminin ardından yeni bir film için çalışmalara başlar. On Adım izle, Filmin nerede çekileceğine dair şu an da kesin bir bilgisi yoktur. On Adım full izle, O yüzden de araştırmalar sonucu İstanbul da çekmeye karar verir. Sonrasında ise gerekli an her şeyi tamamen kendisi üstlenir ve çekim adına her şeyi hazırlamıştır. On Adım yerli film ize, Tina asında araştırma yapmış gibi görünüp İstanbula gediğini söylemekte olsa da işin aslı yıllardır görmediği Hakan adında ki oğlu ile yüz yüze gelecek olma ihtimalidir. Hiç bir şekil de ondan başka bir bahanesi yoktur.

On Adım izle

On Adım tek parça izle, Hakan ise bir annesi olduğunu biliyor olsa da bunca yıl neden arayıp sormadı diye düşününce akında ki tüm özlem hisleri yok olmaktadır. On Adım tek parça full hd izle, Tam çekimler başlayacağı sıra da Tina adında ki bu kadın yönetmenlik koltuğundadır. Her şey güzel bir şekil de ilerleyeceği sıra da ne olursa olur ve işler sarpa sarmaya başar. Çekimler sonrasında filmin baş rol oyuncusu birden filmden ayrılmak istediğini söyler. On Adım full hd izle, Biraz onu orada tutmaya çalışmış olsalar da hiç niyeti yoktur. Onun yerine başka bir isim bulunmuş olsa da bu sefer yapımcı yar yolda bırakır.

On Adım tek parça full hd izle

Tina adında ki bu kadın bunların yüzde birini bile hak etmediğini düşünüyor olsa da çok değişik olaylar başına gelmeye devam edecektir. On Adım 2017 izle, Ayvaz adında ki bir garip adam ise elinden gelen her şeyi yapacak ve yılın en iyi filmleri arasına girecek. On Adım yeri film izle, Ama Ayvaz aslında Tina adında ki bu kadının öz ve öz oğludur. Bakalım bu durumu ne kadar süre sonra fark edecekler. On Adım donmadan izle, Filmi izlediğiniz zaman zaten her şeyi fazlası ile anlamış olacaksınız. Fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

Yönetmen: Fatih Hacıosmanoğlu

Oyuncular: Fatih Hacıosmanoğlu, Diane Caldwell, Burak Üzümkesici, Zeliha Gürsoy, Özgür Atkın

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?