Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Orman Çetesi izle (2017) Türkçe Dublaj Full Animasyon Filmi

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Orman Çetesi izle (2017) Türkçe Dublaj Full Animasyon Filmi

Maurice adın da bir penguen vardır. Orman Çetesi izle, Penguen her konu da diğer penguenler ile aynı özelliklere sahip olsa da Maurice adın da ki penguenin için de büyük bir leopar yatmaktadır. Gücünün oldukça fazla olmasının yanı sıra zekası da biraz diğerlerine göre fazladır. Bu yüzden de pek sıkıntı yaşamak da olan birisi değildir. Orman Çetesi full izle, Bu yüzden de her konunun farklılaştığı bir alem de yaşadığını düşünen Maurice kendisinin hep seçilmiş kişi olarak düşünür. Bir leopar tarafından büyütülmüş olan Maurice kendisi gibi diğerlerinin de mutlaka bir kaç ay leoparlar ile takılması gerektiğini düşünür. Orman Çetesi full hd izle, Çünkü ciddi anlam da kendilerine büyük öğüt ve yardımlar vermektedir.

Orman Çetesi izle

Diğer vahşi yırtıcı hayvanlardan korunmak adına bilgiler de almış olan Maurice pek de bir sıkıntısı olmayacağına inanmaktadır. Günlerden bir gün deneme amaçlı Maurice adın da ki penguenin haberi olmadan buna bir saldırı yaparlar. Orman Çetesi tek parça izle, Ama bu penguen ciddi anlam da bir şey öğrendiğini orada ki hareketleri ile belli eder. Annesi ölmeden annesinin kendisine yaptığı gibi bu da orman da ki diğer hayvanlara karşı emir verici tavırlar sergilemek istemektedir. Orman Çetesi tek parça full hd izle, Bu yüzden de yavaş yavaş da olsa farklı bir şekiller de ele aldığı amaçları da konu edinmektedir. Koala Igor ise bu durumdan haberdar olduğu zaman çok sayı da emir kulu olan hayvanları da eğitir ve onlara büyük bir sır vermek ister.

Orman Çetesi full izle

Orman Çetesi sansürsüz izle, Onun için bu Koala Igor hepsini bir araya toplar. Daha sonra Penguenin fikrini ilk olarak yani koz olarak kullanarak bu ormanı birlikte yok edeceğiz der. Onun emir kulu altında ki hayvanların olumsuz bir cevap vermeye cesareti olmadığı için hepsi de bu işi kabul ederler. Orman Çetesi türkçe dublaj izle, Kabul etmelerinin ardından da farklılık ile iç içe gibi görülen değişik şekiller meydana gelir. Bakalım Igorun takımı mı daha güçlü yoksa Penguenin mi? Hepsini filmi izlediğimiz zaman anlamış olacağız. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Fransa

Yönetmen: David Alaux

Oyuncular: Seslendirenler : Philippe Bozo , Emmanuel Curtil

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?