Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Orman Çocuğu izle (2016) Türkçe Dublaj 1080p

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Orman Çocuğu izle (2016) Türkçe Dublaj 1080p

Mowgli adın da bebek sahibi olan bir aile bebeği doğurduğu ilk hafta bir ormana bırakır. Daha haftası çıkmamış olan bebeği sahiplenmiş olan ormanda ki hemen hemen tüm kurt onu büyütmek adına insan gibi çaba sarf etmektedir. Çiğ çiğ de olsa yemekler verilen bu çocuk kısa süre de gelişir ve büyür. Artık on yaşına gelmiş olan Mowgli adın da ki bebek aile nedir bilmediği gibi hemen hemen ormanda ki tüm hayvanlar ile arasını iyi tutmaktadır. Hatta hepsine eri geldiği zaman önderlik edici özellikleri de vardır. Konuların da değiştiği zamanlar da moralinin bozuk olduğu zamanlar da hep ormanda ki hayvanlar ile vakit geçirmektedir.

Orman Çocuğu izle

Tüm ormanın büyük ilgisini çekmekte olan tavırlarını herkese karşı aynı tutmak da olan Bagheera adın da ki siyah panter tarafından da özel güç ve akıl dersleri alan bu çocuk normal bir insan kadar olmasa da normal bir insana yakın akıl özelliğe sahiptir. Bu yüzden de düşünebilen ama yapamayan ormanda ki arkadaşlarına hep önderlik etmesi normal görülmektedir. Bu panterden çok şey öğrenmiş olan çocuğun kökeni bir insan olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama tüm orman da ki hayvanların aklına tek bir soru takılmaktadır. O siyah panter insanları hiç bir şekilde sevmediğini sürekli olarak dile getirmiştir. Ama şu an da bir insan ırkının köküne yardım etmektedir.

Orman Çocuğu türkçe dublaj izle

Bu nasıl oluyor da bu çocuğa karşı sempatik davranıyor diye yüzlerce soru akıllara gelse de hiç bir kişi o pantere bu soruyu cevaplaması adına soramaz. Bir kaplanın da evinde tuttuğu bu çocuk evde iken kaplan evi terk etmek zorunda kalır. Çünkü ailesi adına onunla birlikte kalmayı göze alamaz. Ailesi onun için daha ön planda gelmektedir. Her neyse bakalım filmin içerisin de bu çocuk yaşadığı sıkıntıları nasıl ve kimler sayesin de kapatacak. Her şeyi izlediğiniz zaman anlamış olacaksınız. fullhdfilmin.net herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2016 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, İMDB En iyi Filmler, Türkçe Dublaj Filmler izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Jon Favreau

Oyuncular: Neel Sethi , Ritesh Rajan , Sara Arrington , Brandon Henschel , Hannah Tointon

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?