Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Poyraz Karayel Küresel Sermaye izle 2017 Full HD Yerli Film

FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Poyraz Karayel Küresel Sermaye izle 2017 Full HD Yerli Film

Kulaksız Adnan adında ki bir adamın son zamanlar da değil de çok uzun zamandan beri gündemde olan bu adam aslında bir mafya babasıdır. Poyraz Karayel Küresel Sermaye izle, Mafya babası olduğu için pek bir kişi kendisine yamuk yapamaz. Hatta laf atmaya bile korkar. Ama Adnan hiç bir şekil de kendisine yapılan yanşa cevapsız kalmamıştır. Poyraz Karayel Küresel Sermaye tek parça izle, Gerekene gereken cezayı fazlası ile vermiştir. Her şeyin yan sıra da değişik boyutlar ile iç içedir. Poyraz Karayel Küresel Sermaye 2017 izle, Bu adamın Yasemin adında ki güzel kızına laf atan bir kaç kişiyi öldürtmüş an Adnan kızına kimsenin yan bakmasın bile istememektedir.

Poyraz Karayel Küresel Sermaye izle

Poyraz Karayel Küresel Sermaye full ize, Ama Makber adında ki pis işlerle uğraşan bir adamın oğlu ile birlikte olan Yasemin bunu kimsenin bilmesini istemez. Çünkü adamı çok sevmektedir. Ve babası bundan haberdar olursa kendisine büyük bir eza vereceğini de düşünür. Semih ve Yasemin adında ki bu ikili birbirlerine karşı oldukça ileri düzeyde sevgi barındırırlar. Poyraz Karayel Küresel Sermaye full hd izle, Bu durum altında ise hiç bir şekil de hiç birinin sesi çıkmaz. Gün gelir babasına her şeyi anlatan Yasemin beklediği kadar sert bir durum ile karşı karşıya kalmasa da babası bu ilişkiye hiçte olacak gibi bakmaz. Poyraz Karayel Küresel Sermaye yerli film izle, Hatta onaylamaz bile.

Poyraz Karayel Küresel Sermaye tek parça izle

Kızını Semih adında ki adamdan ayırmak isteyen mafya babası çok şeyler denemiş olsa da başaramamıştır. Poyraz Karayel Küresel Sermaye tek parça full hd izle, Yine de elde ettiği er şeyin fark bir durumu vardır. Bahri adında ki adama çok para vereceğini ama kızını bu adama zarar vermeden ayırmasın sağlamak zorundadır. Poyraz Karayel Küresel Sermaye donmadan izle, Bahri ise bu durumu kendi adamlarına verdiği zaman çok ama çok değişik aylar meydana gelecektir. Poyraz Karayel Küresel Sermaye 720p izle, Hiç bir şeyin hiç bir şekil de ayarlanmamış olması film de daha da karmaşık sahnelerin yaşanmasına vesile olacaktır. Fullhdfilmin.net herkese can gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Osman Taşçı

Oyuncular: Musa Uzunlar, Celil Nalçakan, Ali İl, Cem Cücenoğlu, Emel Çölgeçen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?