Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Raid Dingue izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Raid Dingue izle 2017 Full HD Türkçe Dublaj

Çok sayı da FBI ajanının özel eğitim almaları kendileri için ve bir o kadar da FBI grubuna yönelik büyüklüğü de gösterecek kadar büyük olmasıdır. Herkes özel ve hiç bir ayrıntı atlanmadan bir eğitim alırlar. FBI ajanlarının üstte kalan isimleri ise aldıkları bir istihbarat doğrultusunda oraya akın ederler. Haberin ne kadar doğru ne kadar yalan olduğu bilinmese de hiç bir şekil de farklılık dile gelmemektedir. Dile gelmeyen bu durumlar altında ise amaçları da oldukça farklılık altındadır. Oraya akın eden yüzlerce FBI ajanı elleri boş geri dönünce biraz da stres yaparlar. Bu istihbaratı kimin verdiğini bulmak adına da hızlı bir şekil de araştırmalar yaparlar.
Raid Dingue izle, Raid Dingue full izle, Raid Dingue türkçe dublaj izle,

Bir Nefes Yeter türkçe dublaj izle

Bu ihbarı yapan kişi bir uyuşturucu örgütünün başında gelmekte olan isim olduğu kanıtlanınca o kişinin neden böylesine bir iş yaptığını düşünürler. Ama hiç bir şekilde cevap bulamazlar. Yine de bu işin peşini bırakmayacak olsalar da aynı gün tekrar bir haber gelir. Bu haberin de doğru veya yanlış olduğunun hiç bir kanıtı olmasa da oraya yeni eğitilmek de olan FBI ajanları gönderilir. Bunlar oraya gittiğinde çatılarda ki eli silahlı kişileri uzaktan doğru gördükleri zaman hemen pusuya yatıp hiç bir şekil de FBI ajanlarının üstte kalan isimlerine haber etmezler. Çünkü bu görevi kendilerine verildiğini düşünürler. Bu yüzden de temiz bir şekil de bu işi tamamlamak isterler.
Raid Dingue full hd izle, Raid Dingue 720p izle, Raid Dingue tek parça izle,

Bir Nefes Yeter türkçe dublaj izle

Bu FBI ajanları ilk olarak çatılarda ki kişileri kısa süre içinde indirirler. Sonra fark edildikleri zaman karşı taraftan da ateş edilmeye başlarlar. Şu an da bu grubu bir kadın yönetmektedir. Kadın öylesine güzel bir şekilde yönetir ki kısa süre de karşı tarafı alt üst etmeyi başarırlar. Daha sonrasında FBI bölgesinden olay yeri için kişiler çağırırlar. Bu gruba önderlik etmiş olan o kadın burada hiç bir şey yapmamış gibi davransa da büyük bir ödülün kendisini beklediğinin farkında bile değildir. Her neyse bakalım filmin ilerlemek de olan sahnelerin de sizleri ne gibi değişik ve bir o kadar da ilginç sahneler bekliyor. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.
Raid Dingue donmadan izle, Raid Dingue 2017 izle, Raid Dingue.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2016 - Fransa

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Dany Boon

Oyuncular: Yvan Attal , Dany Boon , Alice Pol , Sabine Azéma , Michel Blanc

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?