Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? izle 2017 Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Sen Kiminle Dans Ediyorsun? izle 2017 Yerli Film

Burak Aksak adın da ki bir ismin yönetmenlik yaptığı efsanevi bir filmi şu an da sizlere sunuyoruz. Sen Kiminle Dans Ediyorsun?
izle, Film şu an da çok sayı da kişi tarafından meraklı bir bekleyiş içinde olsa da her şey yine de değişik şekillere ulaşacak gibidir. Değişik şekiller dediğim farklı boyutların ele alınmış olmasıdır. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? full izle, Filmin oyunculuk kadrosun da ise Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Binnur Kaya, Okan Çabalar ve Nergis Öztürk gibi bir çok ünlü isim yer almaktadır. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? full hd izle, Her ünlü kendisine ait rolü oldukça güzel bir şekilde hazırlamıştır.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?
 izle

Her neyse lafı uzatmanın hiç bir anlamı yok. Şimdi sizlere kısa bir şekilde de olsa filmin içeriğini sunalım. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? tek parça izle, Film de Annesiyle babasının vefatından çok etkilenmiş olan bir geç yine de hiç bir şekil de isyan etmez. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? tek parça full hd izle, Ama onların vefat etmiş oması onun asında çocukluk günlerine dönüyor olması onun için yeni şeyler elde etmiştir. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? 2017 izle, Yeni duygular yeni hisler başta olmak üzere. Ama bu genç her şeyi bir kenara bıraktıktan sonra bir türlü toparlayamaz.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun?
 tek parça izle

Sen Kiminle Dans Ediyorsun? 720p izle, Çünkü hayatının her anında ailesine ihtiyacı vardır. Hayata dair sorunları olan Aysel artık kendi ailesini kurmak istemektedir. Yaşadığı bunalımlı günlerinden kurtulmak için kendini dansa verir. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? dnmadan izle, Her şey günden sonra da da güzel şeylerin başlamasına vesile olacaktır. Dans ile hayata geri tutunan Aysel artık arkadaş çevresini de geniş tutmaya başlamıştır. Sen Kiminle Dans Ediyorsun? yerli film izle, Burada yeni kişiler ile yeni bir hayata tekrardan merhaba diyecektir. Fullhdfilmin.com herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Burak Aksak

Oyuncular: Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Binnur Kaya, Okan Çabalar, Nergis Öztürk

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?