Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Seni Gidi Seni 2017 izle Yerli Film Full HD

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Seni Gidi Seni 2017 izle Yerli Film Full HD

Taksicilik yaparak ekmek parası kazanmakta olan Bülent işi gereğince müşterilere tatlı dille konuşmaktadır. Seni Gidi Seni izle, Ama kendi arkadaş çevresi için de pek de bir öyle özelliği yoktur. Seni Gidi Seni full izle, En iyi arkadaşlarından birisi olan Sedat ise döşeme işiyle meşgul olduğu için onunda ekmek teknesi o iştedir. Bu ikili arkadaş oldukça birbirlerinin sırlarını bildikleri ve birbirlerine fazlası ile güveniyor olmaları onlar için ciddi anlam da olayların da yaşanmasına neden olur. Seni Gidi Seni 25017 izle, Bu ikili arkadaş hiç bir şekil de birbirlerine karşı şu ana kadar bir yanlış yapmamıştır. yüzden de diğer arkadaşlara göre bu özelikleri ön plandadır.

Seni Gidi Seni izle

Seni Gidi Seni tek parça izle, Bülent ve Sedat hiç bir şekil de başkalarından duydukları şeylere inanmıyor olsalar da aslında bazen bu çok samimi iki arkadaş bile kendi sırtlarından vuracak şekle girmektedir. Ama şu ana kadar öyle bir boyut meydana gelmemiştir. Seni Gidi Seni tek parça full hd izle, Bu iki adam mahalle de parmakla gösterilecek kadar centilmen oldukları için mahallenin kültürüne de örnek alırlar. Kendilerinden sonra ki nesillerin de kendileri ile takılıp örnek olmalarına da izin verirler. Ama hiç düşündünüz mü bu ikiliye bu kadar iyi birisi olma dersini kim verdi ? Seni Gidi Seni full hd izle, Tarık adın da ki bir adam ise onlar adına şu ana kadar yapmayacağı hiç bir şey yoktur.

Seni Gidi Seni izle

Tarın adın da ki adamı birisinin dolandırdığı haberini alan bu iki arkadaş artık kendi çabaları ile bir şeyler yapmak isterler. Seni Gidi Seni yerli film izle, Ama daha eserin de hiç bir birli yoktur. O yüzden de ilk olarak Tarık adın da i adamın yanına giderler. Tarık adın da ki adam ile ortak bir iş birliği yapma vaktinin geldiğini de fark ederler. Seni Gidi Seni donmadan izle, Bakalım bu üçlü bir araya gelip ne gibi değişik olayların yaşanmasına tekrardan vesile olacak. Seni Gidi Seni 720p izle, Komedi dolu bir film ile sizleri şu an da baş başa bırakıyoruz. Fullhdfilmin.net herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Sibel Tunç

Oyuncular: Ahmet Kayakesen, Serdar Sezgin, İlay Erkök, Ayhan Taş, Burak Satıbol

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?