Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Siccin 4 izle (2017) Full Korku Filmi

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Siccin 4 izle (2017) Full Korku Filmi

Siccin 4 izle, Yılmaz Ailesi birbirlerine oldukça düşkün olmalarının yanı sıra er şeyin de zihniyeti onlar için farklı kavramlar elde etmektedir. Her şeyin iyisini yapmak da olan bu aile ciddi anlam da amaçlarına her zaman ulaşmıştır. Bu aile geçmişte oldukça zengin bir ailedir. Siccin 4 full izle, Ama geçmişten günümüze gelene kadar çok ama çok fazla zorluklar ile baş başa kaldıkları için çok fazla miktarda para harcamış olmaları onları normal bir aileden farklı yapmamaktadır. Maddi durum yüzünden sıkıntılar, kavgalar, ağlamalar meydana gelmek de olsa da hiç bir şekil de bu aile birbirine karşı şiddet uygulatıcı bir şey yapmamaktadır.

Siccin 4 izle

Aile, yaşadıkları maddi sorunlar nedeniyle babaanne Saadet adın da ki kadının yanına taşınmak zorunda kalır. Siccin 4 full hd izle, Babaanne onların yanına gelmiş olmasından oldukça çok memnun olmuş olsa da aslın da bu andan sonra işlerin ters gittiğini fark eden Saadet hiç bir şekil de ters giden işin ne olduğunu anlayamaz. Siccin 4 tek parça izle, Fakat Saadet bu evde sandıkları gibi yalnız değildir. Evin içerisin de dolaşmak da olan ruhlar aleminden gelmiş olan yaratıklar ile beraberdir. Bahçesinde kocasının mezarı bulunan Saadet adın da ki babaannenin eski evi, başka alemden olan sakinler tarafından sahiplenilmiştir. Siccin 4 tek parça full hd izle, Bu evi sahiplenmiş olan ruhlar aleminde ki yaratıklar ve yeni taşınmış olan evlatlarına de pek kolaylık sağlamak istemezler.

Siccin 4 full izle

Ailenin eve gelişi ise bu sakinler tarafından hiç de hoş karşılanmayacaktır. Çünkü onlar burada tamamen yaşamayı kendilerinin hak ettiğini düşünürler zira bu evde Saadet adın da ki kadından başkasını istememektedirler. O yüzden de buraya taşınmış olan o aile artık hiç bir şeyin farkında olmadan yavaş yavaş yok olmaya başlayacak. Siccin 4 donmadan izle, Çünkü her gece ciddi anlam da farklı zorluklar meydana gelecek olsa da Saadet bunların hiç birini hatırlamayacak. Çünkü her şey oldukça planlı bir şekil de hazırlanmaktadır. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri izle, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

Yönetmen: Alper Mestçi

Oyuncular: Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Siccin 4 izle (2017) Full Korku Filmi” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. Meloh - 12 ay önce demiş ki:

    Çok güzel bir film