Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Sonsuz Aşk izle 2017 Romantik Yerli Film

FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sonsuz Aşk izle 2017 Romantik Yerli Film

Yakın bir zamanda 24 Mart 2017 tarihinde vizyona giren sonsuz aşk Türkiye yapımı bir filmdir. Tam bir aşk hikayesi olan yerli film 2017 yapımıdır. Sonsuz aşk izle, Dram ve komedi alanında da yer alan bir filmdir. Aslındaa romantizmi üst seviye olan sonsuz aşk filmini Ahmet Katıksız yönetiyor. Sonsuz aşk full izle, Oyuncular arasında ise Fahriye Evcen , Murat Yıldırım , Filiz Ahmet , Ege Aydan, Didem İnselel bulunuyor. Filmin senaryosu ise Deniz Akçay’a aittir. Filmin yapımı TAFF Pictures tarafından yapılmıştır. Zeynep ve Can arasında geçen büyük ve tutkulu aşkı konu alır. Zeynep yani fahriye Evcen kardeşi ile beraber yaşayan bir kadındır. Sonsuz aşk full hd izle, Kendi halinde zarif bir kadın olan Zeynep genç bir profesör olan Can ile tanışır.

Sonsuz Aşk izle

Can yani Murat Yıldırım genç yaşında başarılara imza atmış biridir. Mesleğini son derece azim ile kazanmıştır. Başarıları ile dolan hayatını devam ettiren zengin bir cerrahtır. Normal bir hayatta asla bir araya gelemeyen bir ikilidir. Can ve Zeynep’in bu farklı olan hayatları bir ortak noktada buluşur. Bu ortak buluşma bir aşka dönüşür. Sonsuz aşk filmi, bu iki farklı hayatın aşka bağlanmasını konu alır. Bu farklı hayatlara engel koyan başka konular da vardır. Sonsuz aşk tek parça izle, Farklı hayatları birbirine bağlayan aşkı en güzel şekilde anlatan film büyük ilgi görmüştür. Birbirlerini gördükleri ilk anda sonsuz ve tutkulu bir aşk ile birbirine bağlanırlar. Fakat çok zor engelleri de aşmak zorundadırlar.

Sonsuz Aşk full izle

Sonsuz aşk tek parça full hd izle, Zeynep, büyük ve amansız bir hastalığa yakalanır. Bu hastalığı bir süre kardeşine bile söylemez. Fakat Can bu konuda bir şeyler yapmak ister.aynı zamanda Can gibi zengin ve başarılı bir adama aşık olan kadın sayısı çoktur. Bu kadınlar, sürekli Can doktorun etrafında dönerler. Sonsuz aşk 2017 izle, Bu kadınlar Zeynep’in canını iyice sıkmaktadır. Zeynep, bir gün bu kadınlardan birini görür ve üzülür. Can ile aralarında büyük aşk başlayan ikiliyi neler bekliyor ve tüm zorluklar ile nasıl baş edeceklerini anlatan bu aşk filmi izleyicileri hem göz yaşına boğuyor hem de mutluluk saçan bir filmdir.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.5

Yönetmen: Ahmet Katıksız

Oyuncular: Fahriye Evcen , Murat Yıldırım , Filiz Ahmet , Ege Aydan , Didem İnselel

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?