Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

The Foreigner izle 2017 Tek Parça Türkçe Dublaj Kota Dostu

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
The Foreigner izle 2017 Tek Parça Türkçe Dublaj Kota Dostu

Quan Ngoc Minh adın da ki bir adam her şeyden çok sevdiği ve en değerli varlığı olan kızını kısa bir süre önce kaybetmiştir. The Foreigner izle, Hiç bir şekilde kızının aklından çıkaramaz. The Foreigner türkçe dublaj izle, Çünkü kızı bir patlama da hayatını kaybetmiş ve patlama anında hemen ölmemiştir. Bir kaç saat hayata tutunmak adına acı çektikten sonra hayatını kaybettiği için babası olan adın da ki adam onun çektiği acıyı hayal bile edemez. The Foreigner 720p izle, Bu vefat etmiş olan kızın babası kızına bu acıyı yaşatan kişilerin kim olduğunu bulmak adına çok çaba sarf eder.

The Foreigner izle

The Foreigner full izle, Ama en ufak bir delile dahi rastlamadığı için psikolojisi de her geçen gün bozulmaktadır. Liam Hennessy adın da ki bir İngiliz isimden yardım ister. The Foreigner tek parça full hd izle, Bu alacağı yardım sayesin de her şey oldukça güzel bir şekil de ilerliyor gibi görünmekte olsa da görülen her şeyin de farklı bir şekil de amaç elde ettiği gerçeği vardır. Bu İngiliz isimden tek bir şey olan o kişilerin kimlik bilgilerini istemiştir. The Foreigner full izle, O İngiliz isim ise elinde hiç bir bilgi olmasa da o acı çeken babaya yardım etmek adına kendi canını bile hiçe sayacak kadar iyilik sever.

The Foreigner full hd izle

Hennessy adın da ki kişinin de bu durum da suçu var ama hiç bir şekil de kendi suçunu belli etmeden hayatına devam etmektedir. The Foreigner 2017 izle, Baba ise hiç bir şekil de ondan şüphe duymuyor gibi devam eder. Ama cidden de hiç bir şekil de şüphe duymamaktadır. Her şeyin amaçları da farklı farklı meydana gelecek gibidir. The Foreigner donamdan izle, Lafı fazla uzatmanın hiç bir anlamı yok. Bakalım daha neler neler yaşanacak. The Foreigner tek parça full izle, fullhdfilmin.net herkese şimdiden canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Martin Campbell

Oyuncular: Jackie Chan , Pierce Brosnan , Katie Leung , Jorge Leon Martinez , Lasco Atkins

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?