Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Wonder izle 2017 Tek Parça Full HD Türkçe Dublaj

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Wonder izle 2017 Tek Parça Full HD Türkçe Dublaj

Auggie Pullman adın da ki bir çocuk 12 yaşında olmasına rağmen hayattan bıkmıştır. Çünkü yaşadığı bu zorlukları hemen hemen hiç kimse yaşamamış gibi gelmektedir. Auggie Pullman her konu da yine de okuyup başarılı bir evlat olmak istediği için ailesinin yardımı ile de hayata bağlanma zorlukları yaşamaktadır. 12 yanında ki bir çocuk ne yaşamış diyeceksiniz. Ama Auggie Pullman adın da ki bu çocuk yaşıtlarına göre fiziksel olarak çok farklı bir görünüşe sahiptir. Bu durum o yüzden ona biraz sıkıntı yaratmaktadır.
Wonder izle, Wonder türkçe dublaj izle, Wonder 2017 izle,

Wonder izle

Bu çocuğun fiziksel olarak yüzünde bir takım sıkıntılar olduğu için çocuk artık böyle dolaşmanın kendisine çok koyduğunu da bilmektedir. Her şeyin yanı sıra farklılık dile getiren olayların da Auggie Pullman adın da ki gencin gözleri önünde olması onun moralini daha da çok bozar. Sıradan bir çocuk olmadığını düşünen çok sayı da okulda ki kişilere inat olarak okula gidip dersler de başarı elde eder. Bunun sebebi ise okulda ki kişilere normal bir insan olduğunu kanıtlamaktır.
Wonder full izle, Wonder 720p izle, Wonder tek parça izle,

Wonder 2017 türkçe dublaj izle

Ne kadar uğraşırsa uğraşsın pek de kolay bir şekil de ele alınacak durum değildir. Ailesi çok yardım etmek de olsa da ailesinin bir anlık boşa gelip yardım yapmayı unutursa o çocuk hayattan kopabilecek kadar narin bir yapıysa sahiptir. Dışarıda bisikleti ile gezerken bile kendinden utandığı için kafasına kask takar ve dışarı da öyle dolaşır. Kask motosiklet kaskı olduğu için ve bisikletle giderken taktığı için daha da dikkat çekmeye başlayacak. fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.
Wonder full hd izle, Wonder donmadna izle, Wonder tek parça full hd izle,

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Yabancı Filmler

Yapım: 2017 - ABD

Yönetmen: Stephen Chbosky

Oyuncular: Julia Roberts , Owen Wilson , Jacob Tremblay , Ali Liebert , Mandy Patinkin

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?