Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Yanlış Anlama izle 2017 Tek Parça Yerli Film

FILM BILGILERI 9 ay önce eklendi
Yanlış Anlama izle 2017 Tek Parça Yerli Film

Çok sayı da izleyicinin merakla beklediği filmler arasın da zirveler de yer almakta olan ‘Yanlış Anlama’ isimli filmi sizlere sunuyoruz. Yanlış Anlama izle, Çok sayı da kişinin de filmi sitemiz de paylaşmamızı istediği için onların da istediği bihassa kıramadık desek de yeridir. Yanlış Anlama full izle, Her neyse film yerli filmler arasın da olduğu gibi komedi türü ile de büyük ilgi çekmektedir. Şu ana kadar izlediğiniz tüm komedi filmlerini unutun ve artık sadece şu an sizlere sunmakta olduğumuz filme yönelin. Yanlış Anlama yerli film izle, Her neyse filmin içeriğine şöyle bir göz atacak olursak.

Yanlış Anlama izle

Yanlış Anlama tek parça izle, Film de bir aile mutlu mesut yaşıyor olsa da onlar arasında da her aile de olduğu gibi ufak tefek sıkıntılar da meydana gelmiştir. Yanlış Anlama full hd izle, Meydana gelen bu durum altın da ise her boyutun da farklılık içerdiği gerçeği vardır. Her neyse bu aile maruz kaldığı iş süreci için 10 günlüğüne Azerbaycan’a gitmek zorun da kalırlar. Oraya giderken biraz heyecanlı olsalar da heyecanların tek sebebi ilk defa yurt dışına bir yere gittikleri sebebidir. Yanlış Anlama tek parça full hd izle, Her şeyin farklı farklı durumlar da meydana geldiği zaman da ortalıklar da dolaşmaktadır.

Yanlış Anlama full hd izle

Yanlış Anlama 2017 izle, Aile oraya gittiği zaman o 10 gün boyunca mutlu bir zaman geçireceğini düşünür. Ama yine de hiç bir şey aslında hayal ettikleri gibi bir yaşam onları beklemiyor. Yanlış Anlama donmadan izle, Çünkü aile için de yaşanan yanlış anlaşılmalar mutsuzluğun doğmasına vesile olur. Aile bu yanlış anlaşılmaları farklı farklı şekiller de ele almak da olsa da yanlış anlaşılan her şey güveni fazlası ile sarsmaya başlayacaktır. Yanlış Anlama 720p izle, Bakalım bu aile 10 gün içerisin de başlarına ne gibi komedi dolu olaylar alacak. Hep beraber izliyoruz… Herkese iyi seyirler dileriz.

Tür: 2017 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2017 - Azerbaycan , Türkiye

Yönetmen: Ulaş Cihan Şimşek

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?