Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Yarım Kalan izle 2017 Yerli Romantik Film

FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Yarım Kalan izle 2017 Yerli Romantik Film

Iskui adın da ki ermeni kökenli olan güzelliği ile dikkat çekmekte olan kız okul hayatını bir an önce bitirip hayata atılmak istemektedir. Yarım Kalan izle, Ama hayata atılmak adına güzel şeyler elde etmek istediği için her amacın farklılaştığı gerçeği vardır. Yarım Kalan 720p izle, Çünkü Iskui adın da ki bu genç güzel kız hayatını daha iyi bir yerlere taşımak adına İstanbul da kazandığı üniversiteyi okumak adına İstanbul da yaşamaya karar verir. Yarım Kalan tek parça izle, Burada yeni yeni arkadaşlar edinme çabalarının yanı sıra kalabalığına da alışmaya çalışır.

Yarım Kalan izle

Yarım Kalan full izle, Her şeyin güzel ve bir o kadar da değişik şekilde ilerliyor olması onlar için ciddi anlam da amaçlarını ele alır. Iskui kalabalığa alıştığı için ve yanında güvendiği sağlam bir kaç arkadaşı olduğu için pek de başka bir şeye ihtiyacı yoktur. Yarım Kalan yerli film izle, Her şeyin yanı sıra okuluna da vakit ayırmakta olan bu güzel kız hayatına erkek sokmama kararı almış olsa da bazen koyduğu kuralları tekrar kendisi kaldırdığı zamanlar olmuştur. Yarım Kalan romantik film izle, Yine birisinin hayatına girip alt üst etmesinden korktuğu için şu an da sadece Üniversiteye odaklanır.

Yarım Kalan full izle

Yarım Kalan 2017 izle, ama tam her şey güzel giderken Mert adın da ki yakışıklı Iskui adın da ki kızın karşısına çıkar ve burada çok değişik şekillerin de ele alındığı gerçeği vardır. Yarım Kalan donmadan izle, Mert ve Iskui adın da ki bu ikili kısa süre sonra ciddi düşünmeye başlar ama Iskui adın da ki kızın başta abisi olmak üzere ailesi de bu duruma karşı çıkar. Ama her şeyin karım kalmaması adına çaba sarf edecek olan Mert hayatına girmiş olan Iskui adın da ki iyi ve güzel kızı silmek istemez. Yarım Kalan full hd izle, fullhdfilmin.net herkese iyi seyirler diler.

Tür: 2017 Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler, Yerli Filmler

Yönetmen: Emre Yılmaz

Oyuncular: Anıl Altan , Iskui Baldzhian , Ali Buhara Mete , Mine Tüfekçioğlu , Melda Arat

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?