Sitemizde şuan toplam 305 film bulunmaktadır.

Yarının Sınırında izle 2014 Türkçe Dublaj Film

FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Yarının Sınırında izle 2014 Türkçe Dublaj Film

Uzaylıların oldukça sakin bir şekilde yaşamlarını sürdürdüğü sırada her ne olursa olur ve uzaylıları rahatsız edici bir olay meydana gelir. Ama bu uzaylıları rahatsız edici olayı insanların yaptığını düşünen uzaylılar insanlarında düzenini bozmak için bir savaş açma planı yaparlar. Ama uzaylıları zora sokan bu olay insanlar tarafından yapılmamıştır. Ama uzaylılar tek bu noktaya inandıkları için dünyaya saldırmak üzere emir komuta beklerler.

Yarının Sınırında izle

Uzaylılar tam savaşa başlayacağı sırada dünyada ki birlikler sırt sırta verip uzaylılara karşı gelirler. Uzaylılar ve insanlar arasında büyük bir savaş meydana gelmiştir. Bill Cage adında ki kumandan ise daha önce hiç bir savaşta yer almadığı için biraz değişik birisidir. Tecrübesiz olduğu için gereksiz yerler de gereksiz komuta verdiği gerçeği vardır. Her durum onlar için ciddi anlam da özellikler taşısa da aslında farklı olayların da dile geldiği gerçeği vardır. Bu adama belki de dünyanın en saçma görevi verilir. O görev kendisini intihar görevidir.

Yarının Sınırında türkçe dublaj izle

Çok saçma bir görev karşısında nutku tutulan Cage hiç bir şey duymamış gibi savaşmaya devam etmektedir. Cage bu savaşta ilk hamlesini yaptığı zaman tek kurşun ile hayatını kaybeder. Ve sonrasında ise tekrar dirilen Cage bir kez daha aynı savaş içerisinde hayatını kaybeder. Olaylar sürekli oalrak başa sarmakta olduğu gibi farklılıklar da söz konusu olmaya başlamıştır. Cage her canlandığı zaman daha da tecrübe elde ettiği için bu işin sonucunda farklı farklı konumlar da farklı farklı özellikler elde edecektir. Ama her amaç kendisi gibi değil farklı kişiler için de geçerli olacaktır. Filmi bu kadar anlatmak yeterli olacaktır diye düşünüyorum. fullhdfilmin.net şimdiden herkese canı gönülden iyi seyirler diler.

Tür: 1080p Filmler, 2014 Filmleri, 480p Filmler, 720p Filmler, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, İMDB En iyi Filmler, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler izle, Yabancı Filmler

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 7.9

Yönetmen: Doug Liman

Oyuncular: Tom Cruise , Emily Blunt , Brendan Gleeson , Jonas Armstrong , Jeremy Piven

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?